Sponsor


#1
Bu dizi pek bilinmiyor ama Bilim Kurgu'nun zirvesidir, net. Zaman yolculuğunu konu alıyor. Bir virüs dünyayı yok etmiş ve insanlar geçmişe dönerek durumu düzeltmeye çalışıyorlar. Beyin yakıcı ve bir hayli güzel bir dizi. İzleyen asla pişman olmaz. Hayatımdaki izlediğim ENN güzel dizi.
#2
İlk kez bi dizi hakkında çok uzun yazacağım herkes dikkatli okusun lütfen Gülümseme

arada spoiler vereceğim ama onları spoiler kutusuna alırım, dikkatli olun Kahkaha

Öncelikle dizi gelecekte geçiyor ve amaçları geçmişe giderek geleceği kurtarmak. Travellers'e benziyo yani o yönüyle. Yalnız burda geçmişe herkes gidemiyo ve geçmişe gidebilmek için bazı işlemler gerekiyo ve...

bu işlemler yapıldığında geçmişte zaman çizgisi değişse bile gelecekte olan kişiler bu zaman çizgisinin değişikliğini farketmiyo yani geçmişi hatırlıyo.

kadın doktor ilk başlarda sinirinizi bozabilir ama çok sevimli biri aslında çok seveceksiniz onu.

bu arada bence çocukları doğuyo ya bunların geçmişte ve o sırada tekrar geçmişe dönüyolar ve buna rağmen kadın hamile oluyo falan filan tam hatırlamıyorum unutmuşum izleyeli çok oldu. işte o bebek bunların hepsine sebep olan şey bence. ayrıca şu çok iyi düşünülmüş.

ben sizi tanımıyorum, kimsiniz? İlk kez 80'lerde karşılaşmıştık. Hmm o zaman 80'lere gitmem gerek asdkjasdkasdl abi çok iyi yaa kesin izleyin

Sponsor
Bu forumda yeni yazılan yorumların görünür olması için bir yönetici tarafından onaylanması gerekiyor.
Konuya Yorum Yaz


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Görüntülenme Cevap Son Cevap
12 Monkeys gamzebaytur 4366 13 04.11.2020, Saat: 21:07
Son Cevap: Dmrg

Sponsor