Sponsor


#1
Bafta'da 7 ödül alan filmdir. Şu an vizyonda. Naçizane görüşüm, ben a
Amerikan ya da Avrupa yapımı savaş filmleri sevmiyorum. Çünkü adamlar hakları bile olmayan topraklara girip hakkından milyon tane film çekip para kasıyor. Yine de izlemek isteyenler için konusu;

1917, I. Dünya Savaşı sırasında askerlerin hayatını etkileyecek önemde bir mesajı iletmekle görevlendirilen iki askerin hikayesini konu ediyor. konu ediyor. I. Dünya Savaşı sırasında Britanya askeri olan Kıdemsiz Onbaşı Schofield ve Kıdemsiz Onbaşı Blake, gerçekleştirilmesi imkansız gibi görünen bir göreve atanır. Görevleri, zamana karşı yarışırken düşman bölgesini geçerek yüzlerce askerin ölümünü engellemek üzere bir mesaj iletmektir. Blake'in kardeşi de kurtarılabilecek askerlerin arasındadır. Bu durumda Blake'i daha da fazla ciddiye alması gereken bir mücadele bekliyordur.
admin beğendi
#2
One-shot tekniği ile çekilmiş çok güzel bir filmdir. Ben çok keyif alarak izledim. Tavsiye ederim.
#3
Revolutionary RoadAmerican Beauty,  Skyfall gibi yapımların yönetmen koltuğunda gördüğümüz Sam Mendes tarafından yönetilen bu filmi 10 Oscar adaylığının 3'ünü kazanarak ismini epey duyurmasından bende merak uyandırmıştı. (savaş filmi olmasına rağmen(istisnalar hariç pek hazzetmiyorum)) 
İzlenecekler arasında  Havalı Süper
Uyarı OYUNCULAR ARASINDA 
Colin Firth
[Resim: images?q=tbn:ANd9GcRo6Mcoz7RGMvNub7r-wfR...A&usqp=CAU]
Benedict Cumberbatch
[Resim: images?q=tbn:ANd9GcScapGHcfAKl932cubsz_-...A&usqp=CAU]

de yer almakta.

[Resim: images?q=tbn:ANd9GcQQg3I6ZUnYvd-mTwncJYf...Q&usqp=CAU]

Fragmanı da şuraya bırakayım:






Sponsor




Bu forumda yeni yazılan yorumların görünür olması için bir yönetici tarafından onaylanması gerekiyor.
Konuya Yorum Yaz


Sponsor