Sponsor


#1
Transformers serisinden de tanıdığımız Micheal Bay yönetmenliğindeki aksiyon filmin başrol oyunculuğunu Ryan Reynolds üstleniyor.
       
                     

                
~Filmin Konusu
  Filmimiz Floransa’nın dar sokalarında kovalamaca ile bizleri karşılıyor. Yaklaşık 20 dakikalık süren bu kovalamacada filmimizdeki kahramanlarımızı tanımış oluyoruz aslında.Filmin adından da anlaşılacağı üzere toplamda 6 kahramanımız var. 

     1- İsmini,geçmişini saklayan; teknolojiyle uğraşan milyarder bir iyilikseverdir. 2 numara eski bir FBI ajanıdır.3 numara tetikçi,4 numara akrobat,5 numara doktor ve 6 numara sürücüdür. 

                 

   Floransa sokaklarında geçen bu kovalamaca sırasında ekibe yeni katılacak olan 7 numarayı da burada tanımış oluyoruz. 7 numara eski bir asker, keskin nişancıdır.

                  

   
     1 görevi için göstermiş olduğu hassasiyetin aynısını ekibinden de bekler. Bu yüzden hem geçmişlerini silerler hem de ekip arasında fazla samimiyet olmaması için birbirlerine rakamla hitap ederler.

       Hepsi alanında yetenekli olan üyelerin, liderlerinin onları nasıl seçtiklerini ve onların geçmiş yaşantılarına dair bilgi edineceğimiz sahne karşılıyor sonrasında bizleri. Yavaş yavaş ekibin üyeleri hakkında bilgi edinmeye başlarken filmimizin esas konusuna geliyoruz.

               

  1 ve diğer ekip üyeleri bütün yaşanmışlıklarını geçmişte bırakıp kendilerini ölmüş gibi göstermiş ve hayalet olarak sürdürecekleri bu yeni hayatlarında “Dünya’yı değiştirmek” için görevlerine hazırlanırlar.

  1’in liderliğini yapmış olduğu ekibin görevi ise;Turgistan kurgu isimli ülkenin diktatör başkanına darbe uygulayıp onun yerine,yönetime demokrasi düşkünü kardeşini getirmektir. Yer yer ekip üyeleri bu görevi yapamayacaklarını düşünüp korksalar da, her şey görevlerini zorlaştırmaya çalışsa da,ekip üyeleri amaçları doğrultusunda yılmadan elinden gelenleri yaparlar.
  
                  

    
     Filmin sonunda ise bizleri 1’in hep saklamış olduğu sanki hiç yaşamamış gibi yaptığı eski yaşamı karşılamakta. Aynı zamanda diğer ekip üyelerinin daha sonraki yaşamlarını nasıl sürdüreceklerine dair de bir kaç sahne izlemiş oluyoruz.

     Aksiyonu daha ilk dakikalarda hissettiğimiz ve bizi içine çabucak çekmeyi başaran  bu aksiyon filminde çok keyifli 2 saat geçireceğinize eminim. 😇


Berkay_34 ve 22 diğer kişi beğendi
#2
Bu film 😍  Acayip severek izlemiştim bu filmi, aksiyonu baya bol ve gerçekten de ilk dakikalarda sizi kendi atmosferine çekmeyi başarıyor.  
6 numaranın ölmesine çok üzülmüştüm. 😔 film de tek sevmediğim sahne o kısım olmuştu ama ekibe yeni katılan 7 numara da çok iyiydi.
 
Filmde 1 ve bazı ekip arkadaşları arasında geçen kısa diyolaglar beni kahkaha atmaya zorlamıştı. 😁 o derece de eğelenerek izledim yani. 
Bu filmi hala izlememiş olan var mıdır emin olamadım ama izlememiş olan varsa bence hemen gidip izlemeli. Film biraz uzun 2 saat kadar ama filme başlayınca 2 saat ne ara geçti diye düşüneceksiniz o kadar güzel ve akıcı bir film.
beyzaland ve 4 diğer kişi beğendi
#3
Çok güzel bir filmdi. Aksiyon alanında oldukça başarılı bence
admin ve 2 diğer kişi beğendi
#4
İzlediğim en eğlenceli filmlerden biri. Filmde en çok birin teknolojiyle uğraştığı sahneler çok güzeldi bence 
  
4 generalin öldürülme sahneleri de efsaneydi 😆
gamzebaytur ve 2 diğer kişi beğendi
#5
Aksiyonunu ilk dakikasından hissettirmeyi başaran filmdi. Ben izlerken çok eğlendim. Bu filmi bu sitede gördüm, böyle bir filmden daha önceden nasıl haberim olmadı şaşıyorum. Bu sitenin bir üyesi olduğum için kendimi şanslı hissediyorum  Gülümseme  Gülme  
 Neyse filmden hala benim gibi haberi olmamış olan var mı yoksa tek miyim bilemedim de kesinlikle izlenmesi gereken bir film olduğu kanısındayım. Hele de aksiyon severlerin favori filmlerinden biri olabilicek kapasiteye sahip   Havalı Demem o ki kesinlikle izlemelisiniz
admin ve 3 diğer kişi beğendi
#6
Ryan Reynolds’ın oynadığını görünce koşa koşa gidip izledim Gülme  adam efsane ya , filmde de yapmış olduğu diyolaglarıyla beni güldürmeyi başardı, çok güzel bir filmdi bence  de herkesin izlemesi gerekiyor bu filmi
admin ve 3 diğer kişi beğendi
#7
Aksiyon filmi isteyenlere ilk önerim bu film oldu artık, gerçekten harika.
admin ve 2 diğer kişi beğendi
#8
Ya çok güzel bir filmdi. Bol bol aksiyon vardı. Hiç sıkılmadım izlerken. Ryan reynolds sen harika bir detaysın dostum 🌹
gamzebaytur ve 3 diğer kişi beğendi
#9
Aksiyonu bol harika bir filmdi aksiyon sevenlerin kesin izlemesi gerekir
gamzebaytur beğendi
#10
Biraz geç kalmışım izlemek için sanırım. Harika bir film. Aksiyon filmi arayan herkesin artık aklına bu gelmeli.
Daha ilk dakikadan filmin içerisine giriyorsunuz ve etkisi gerçekten uzun sürüyor Gülümseme
Ryan Reynolds inanılmaz bir oyuncu. Bu filmde kendisine bir kez daha hayran kaldım.
gamzebaytur beğendi

SponsorYorum Yazmak İçin


Ücretsiz Kaydol veya Giriş Yap

Dizi ve Filmler ile ilgili konulara dahil olmak için hemen üye olabilirsiniz veya üye olduysanız giriş yapabilirsiniz.Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Görüntülenme Cevap Son Cevap
Code 8 (2019) admin 1582 5 14.04.2020, Saat: 20:12
Son Cevap: Nanze Wren

Sponsor