Sponsor


#1
[Resim: s-d0d80c449b0570d52ab9a10343b247d3252dd4c1.webp]

Leyla ve Adem, yıllarca mutlu bir evlilik yaşadılar, ta ki güzel evlilik terapistleri Nergis, Adem’in kalbini çalana kadar. Görünüşte çok zengin olan Adem’in, bütün mal varlığının yönetimi ise Leyla’nın elindedir. Nergis ile aralarındaki engelleri kaldırmak için harekete geçen Adem, Leyla’yı kendinden uzaklaştırmaya çalışır. Ancak bu girişimlerinin hepsi de başarısızlıkla sonuçlanır. Adem, sonunda Leyla’dan kesin olarak kurtulmanın en iyi yolunun onu öldürmek olduğuna karar verir. Gözü Nergis’ten başkasını görmeyen Adem, Leyla’yı ortadan kaldırmak için 9 farklı girişimde bulunur. Ancak Leyla’yı öldürmek Adem’in sandığı kadar kolay değildir.

[Resim: s-4a86c27eb91581387b1c976ae6214d63b31ad109.webp]

Netflix tarafından yayınlanan fragman ile birlikte yayın tarihi de belli olan film, 4 Aralık'ta Netflix'te yayınlanacak.


ayseabaci ve 1 diğer kişi beğendi
#2
Çok bekliyordum bu filmi hatta karantina sürecinden önce çıkacaktı sanırım ama maalesef bu zamana kadar uzadı. Şimdi de netflixte olması benim için çok oldu özellikle bu dönemde.
Kadrosu çok iyi ve ben beğendiğim iki oyuncunun başrolde olması beni kendisine çekti diyebilirim.
Yine bir bekleme süreci olacak ama en azından daha kısa bu sefer Gülümseme
merakla bekliyorum.
admin ve 1 diğer kişi beğendi
#3
sanırım ben bir komedi bekliyordum ama güzel oyunculuk ve kalite kokuyor film tatlı izlenilir.
admin beğendi
#4
Filmi beğenmedim
admin beğendi
#5
İçerisinde Haluk Bilginer ve Demet Akbağ olunca beklentimi yüksek tutmuştum ama filmi izleyince beklentim karşılanmadığı için beğenemedim.
admin beğendi
#6
Sonuçta haluk bilginer var yani beklenti altında kalsa bile gayet güzel
#7
Ezel Akay'ın çok beğendiğim filmleri olan 7 Kocalı Hürmüz, Neredesin Firuze, Hacivat ve Karagöz Neden Öldürüldü tarzı bir film zannettim. Zaten yine Haluk Bilginer ve Demet Akbağ kadrosuyla fragmanda öyle bir hava vermişti. Fakat bu sefer Ezel Akay mesaj ileteceğim diye sanki tez yazıyormuş gibi sembollere dalmış ve çıkamamış. Adeta film yaptığını unutmuş. Diğer filmler gibi bir yandan izleyiciyi güldürürken bir yandan da konuyu işleyip mesaj iletmesi gerekirken bu sefer sadece mesaja dalmış ve film çektiğini unutmuş. Güldürebilen birkaç espri dışında izlenebilirliği yok. Bu kadar sembol be benzetmeyle kitap yazsaymış daha iyi olurmuş cidden
#8
evet filmi merakla bekliyordum ama gerçekten hiç de beklediğim gibi olmadı. Filmin bu kadar iyi bir kadrosu olmasına rağmen hikaye çok zayıftı. Oyunculuklar bile kurtaramamış yani filmi.
Gördüğüm kadarıyla izleyen kitle de çok memnun kalmamış. Gerçekten film de bazı sahneler dışında merak uyandırıcı şeyler yok. Her şeyi önceden tahmin edebiliyorsunuz.
Çok üzüldüm açıkçası.Bu oyuncuları daha iyi bir projede görmek isterdim
#9
İnsanların çoğu beğenmediği için Demet Akbağ'a sormuşlar "Keşke oynamasaydım" dediğiniz oldu mu diye. Bakın kendisi ne cevap vermiş: "Her tür eleştiri başımızın üzerinde. Ezel (Akay, yönetmen) bir dünya yarattı, biz hikâyeyi sevdik ve performanslarımızı sergiledik. “Çok güldük” veya “çok ağladık” diye tanımlanabilecek bir film değil. Sinema bir yönetmen sanatı. Ezel, Leyla karakteri üzerinden Lilith ve kadın konusunu böyle işledi." Bir de tiyatro oyunundan uyarlanması sebebiyle belki izleyiciye farklı gelmiş olabilir film, daha izlemedim ama o kadar eleştiriden sonra izleyesim de gelmiyor açıkçası.
#10
Baya sevmeyen varmış ama bir ara bakmak istiyorum ben.

Sponsor
Bu forumda yeni yazılan yorumların görünür olması için bir yönetici tarafından onaylanması gerekiyor.
Konuya Yorum Yaz


Sponsor