Sponsor


#1
2013 yapımı ''Agents of SHIELD''  şu an 6. sezonunda. Toplam 123 bölümü olan Marvel'a ait bu dizi ara ara filmlerin yarattığı boşlukları kapamakta görevli. IMDb puanı 7,5 dizimizin.

Ajan Coulson(Clark Gregg)'ının da bulunduğu metafiziğin hakim olduğu durumlarda veya bilim ile açıklanamayacak alternatif durumlarda kendisine yardım edecek bir ekip kurar Director Fury. Ayrıca Müdür Nick Fury, bu ekip için harcamalarda bulunur, üst düzey teknolojik ekipmanlar dahi temin eder. Özünde Ajan Coulson ile dört kişi ile oluşan ekip, Skype isimli bir yazılım uzmanının da aralarına katılmasıyla mevcut durumuna bürünüyor. Bu ekipte süper güçleri olmayan, sıradan insanların çabaları ile uluslarası bir hal alıyor.

İlk sezonunu yalnızca izlediğim bu dizi Avengers ile yakından alakalı olup bazen konu dışına çıktığı da oluyor. Eğer gizem, bilim-kurgu ve fantastiğe ilginiz varsa beğenmekte geri kalmazsınız.
admin ve 1 diğer kişi beğendi
#2
Süper kahraman dizileri arasında Titans dışında merak ederek izleyebildiğim çok fazla dizi olmadı. Süper kahraman filmleri büyük bi bütçe ile çekilirken diziler bütçesi gereği aynı havayı yaşatamıyo, sanırım bundan dolayı diziler biraz sıkıcı bi hal alabiliyo.

Fragmanını daha önce izlemiştim ama izlemeyi düşünmedim, Marvel fanı olan kişilerin daha çok ilgisini çekeceğini düşünüyorum.
hashasin beğendi

Sponsor
Bu forumda yeni yazılan yorumların görünür olması için bir yönetici tarafından onaylanması gerekiyor.
Konuya Yorum Yaz


Sponsor