Sponsor


#1
Birçok kişi animasyon dizilerini çocukça görse de, dünyanın farklı ülkelerinde her yaştan milyonlarca animasyon dizilerini severler bulunuyor.
Her yaşa hitap eden animasyon dizilerinin aksiyondan spora, romantizmden bilim kurguya kadar birçok farklı kategorisi mevcut. Bu yüzden sizlerlere birbirinden güzel animasyon dizilerinden bir kaç tanesini listeledim.

Aslında bu içeriği hazırlama sebeplerimizden biri de animasyon aşığı insanlar olarak ‘Aaa çizgi filmi mi izliyosunn’ algısını kırmak. Hatta bu vesile ile listemizdeki neredeyse hiçbir yapımın çocuklara uygun olmadığını belirtelim.
Bu animasyon dizileri yalnızca yetişkinlere özel. Hazırsanız sizler için sıraladığımız birbirinden güzel animasyon dizileri adlı listemize başlıyoruz.


[url=][/url]
beyzaland ve 4 diğer kişi beğendi
#2
Animasyonun yaşı olmadığını düşünüyorum. Evet,karakterler çizgi olabilir. Ama bazen etten kemikten bir oyuncudan daha iyi performans sergileyebiliyorlar.
Bu listeye de bayıldım! Bazilarini izlemek için sabırsızlanıyorum.
Çok teşekkürler 💜
gamzebaytur ve 3 diğer kişi beğendi
#3
Love, Death and Robots animasyonun farklı bir seviyesi bazı yerler gerçek mi animasyon mu zor ayırt ediliyor böyle dizilerin devamı umarım gelir.
beyzaland beğendi
#4
Up, "Fantastic Mr. Fox", Isle of Dogs, How to Train Your Dragon serisi, Toy Story serisi.
gamzebaytur beğendi
#5
Bu konuda Death Note'u anmazsak olmaz. En sevdiğim animedir kendisi ve izlemeyen varsa kesinlikle izlesin. Muhteşem......
süm beğendi
#6
Minions
Toy Story
#7
Up
İnside out
beyzaland ve 1 diğer kişi beğendi
#8
Animasyon filmlerini sırf Türkçe dublajları için bile izleyebilirim 😍 ( Çok az animasyon dizilerine rastladım ama daha fazla şans vereceğim 👍 )

(06.09.2020, Saat: 00:50)EvriFaessa Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Love, Death and Robots animasyonun farklı bir seviyesi bazı yerler gerçek mi animasyon mu zor ayırt ediliyor böyle dizilerin devamı umarım gelir.

Aynen katılıyorum 👍
admin ve 2 diğer kişi beğendi

SponsorYorum Yazmak İçin


Ücretsiz Kaydol veya Giriş Yap

Dizi ve Filmler ile ilgili konulara dahil olmak için hemen üye olabilirsiniz veya üye olduysanız giriş yapabilirsiniz.Sponsor