Sponsor


#1
[Resim: -j2E_a9fUxAe1yyzNF7_qHBSVTg3rMRnrk7wRaXf...wdij2V1-Ew]

[Resim: anne-with-an-e-cast.jpg]


Lucy Maid Montgomery’nin ‘Anne with Green Gables’ kitabından uyarlanan dizide Anne, öksüz ve yetim olduğu için yetimhanede kalan küçük bir kızdır. Kızıl saçları, yüzünde çilleri olan ve biraz da dişlek olan bu küçük kız zaman zaman farklı ailelerin yanında yaşamış olsa da, hizmetçi olarak çalıştırılmış aile sıcaklığını asla hissedememiştir. Bir gün Green Gables kasabasında yaşayan evde kalmış kardeşler Marilla Cuthbert ve Matthew Cuthbert, tarlada çalıştırmak ve işlerde yardımcı olması için bir erkek çocuk evlat edinmek isterler. Fakat yetimhanede bir karışıklık çıkar ve onlara cılız bir kız, yani Anne gönderilir. Susmak bilmeyen bu kıza hemen ısınan Matthew bu durumdan çok şikayetçi olmasa da ablası Marilla bu olayı kabul etmez ve ertesi gün ilk işi Anne’i geri gönderip karışıklığı düzeltmek olur. Fakat Marilla her ne kadar sert görünümlü, kesin kuralları olan biri olsa da, Anne’i o da bırakamaz ve Anne onlarla birlikte yaşamaya başlar.

Daha görür görmez aşık olduğu Green Gables kasabasında Anne, sıcak bir yuvaya kavuşmanın heyecanını yaşar. Okumayı çok sevdiği için kelime dağarcığı çok geniştir, bu sebeple kullandığı bazı ilginç kelimelerden dolayı karşısındakini şaşırtır. Eşsiz bir hayal gücü vardır ve bununla birlikte kendi dünyasında kendisini Prenses Cordelia ilan etmiştir. 

Anne’in hikayesini izlerken, siz de onunla birlikte üzülüp onunla birlikte güleceksiniz. 1900’lerin başlarında geçen bu dizi, benim gibi eski zaman filmlerini sevmeyip çok sıkılanların bile sevebileceği nitelikte. Hikaye o kadar tatlı ve şirin işlenmiş ki o döneme gidip orda yaşamak istiyorsunuz. 

Netflix’in sımsıcaak bir dizisi, izlediğinizde niye bitti diye üzüleceğinizden eminim.Süheyla ve 3 diğer kişi beğendi
#2
tam olarak böyle; ne bir eksik ne bir fazla. bendeniz de izlemenizi tavsiye ediyorum.
gamzebaytur ve 2 diğer kişi beğendi
#3
Bir tane batılının önerisi ile izlemeye başladığım ve çok havada kaldığını devamının gelmesi gerektiğini düşündüğüm ama favori adaylarımdan biri olabilecek bir dizi. Bu arada Matthew aynı ben  Kahkaha Kahkaha
gamzebaytur ve 1 diğer kişi beğendi
#4
Başta kızın enerjisine ve tepkilerine sinir olmuştum ancak alışınca kendimi moron ve tat almayan biri gibi hissettim ve bu konuda ona imrendim.2.sezon çok gereksizdi onun yerine 3.sezon üstüne dursalar daha iyi olurdu ama Tatlı ve farklı bi dizi olduğunu düşünüyorum öneriyorum.Gilbert Blythe???
Mervemerii11 ve 1 diğer kişi beğendi
#5
(28.03.2020, Saat: 03:04)Süheyla Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Başta kızın enerjisine ve tepkilerine sinir olmuştum ancak alışınca kendimi moron ve tat almayan biri gibi hissettim ve bu konuda ona imrendim.2.sezon çok gereksizdi onun yerine 3.sezon üstüne dursalar daha iyi olurdu ama Tatlı ve farklı bi dizi olduğunu düşünüyorum öneriyorum.Gilbert Blythe???
Aynen özellikle hiç susmak bilmemesi beni başta dehşete düşürdü . Ve bu diziye geç başlamış olmanın pişmanlığını yaşıyorum keşke daha önceden başlayabilseydim Mutsuz
admin beğendi
#6
Inanılmaz tatlı bir dizi
Her bölümü ayrı duygusal ve hoş ☺️💜
gamzebaytur beğendi
#7
Önce kitabını okumustum. Çok iyiydi. Dizisi olduğunu duyunca hemen başladım. Harika bir dizi. İlk bölümlerde sizi biraz rahatsız edebilir çünkü Anne'miz biraz fazla hayalperest ve çok konuşuyor. Bence hikayeden de cikilmamis ve harika bir dizi olmuş. iptal edilmesi uzucu

Sponsor
Bu forumda yeni yazılan yorumların görünür olması için bir yönetici tarafından onaylanması gerekiyor.
Konuya Yorum Yaz


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Görüntülenme Cevap Son Cevap
Anne with an E (2017-2019) admin 4084 10 19.05.2021, Saat: 17:21
Son Cevap: esmiyav
Anne with an E dizisi nasıl? LaraveL 7584 19 03.04.2020, Saat: 19:11
Son Cevap: ebrarozsmz
Gilbert & Anne - Anne With An E Nanze Wren 2265 5 03.02.2020, Saat: 13:26
Son Cevap: Nanze Wren

Sponsor