Sponsor


#1
2015 yapımı IMDb puanı 7,3 olan bu solo filmin yönetmen koltuğunda Peyton Reed oturuyor. Filmde Paul Rudd, Evangeline Lilly, Michael Douglas ve Michael Peña gibi oyuncular yer alıyor.

 Hapishaneden yeni çıkmış eski bir eş ve baba olan Scott Lang (Paul Rudd) hayatını düzene sokacağına karar verir. Tam bu kararı uygulamaya başlamışken eski hırsız meslektaşından büyük bir teklif alır. Hayır diyemeyen Scott'un çalacağı şey sadece bir kostümdür. Bunun karşısında şaşıran hırsızımız kostümün küçültme-büyütme gibi özelliklerini kavrayınca reddetmediğine sevinir. Zira bu kostümü tasarlayan bir bilim insanıdır. En nihayetinde bu kostümün yaratıcısı ile tanışır ve kostümü hak edenin gerçekte kim olduğunu kavramaya çalışır.

 Marvel'ın çokca beğendiğim bir solo filmidir Ant-man. Güldürü sahneleri ile aklıma kazınmış bu filmin kurgusu absürt olsa dahi karakteri canlandıran Mr. Rudd harika bir iş çıkarmış. Eğer Deadpool gibi bir yapımı izlediyseniz onun küçük bir versiyonu olan Ant-man'i kaçırmayın derim.admin beğendi
#2
Marvel solo filmleri arasında top 3'te kapışacak bir filmdir. Biraz under rated kaldığını düşünüyorum çünkü pek bilinmemesine rağmen çok iyi bi film.

Ant-Man 'in devam filmi diyebileceğimiz Ant-Man ve Wasp biraz daha ilki tuttu ikincisini çekelim filmidir ve ikinci filmi çok tavsiye ettiğimi söyleyemem.

MCU'ya merakınız varsa kesinlikle izlemelisiniz
gogolunpaltosu beğendi

Sponsor
Bu forumda yeni yazılan yorumların görünür olması için bir yönetici tarafından onaylanması gerekiyor.
Konuya Yorum Yaz


Sponsor