Sponsor


#1
~Titanic,Aliens gibi filmlerin yönetmeni, James Cameron,Avatar2’nin çekimlerinin tamamlandığını açıkladı.😊 


                  2009 yılında vizyona giren, 2 milyar dolar gişe barajını geçen ilk film ve uzun yıllar boyunca dünyanın en çok izlediği Avatar filminin devamı niteliğinde olan Avatar 2 filmi tam sekiz kez ertelenmişti. 2020 Austrian World Summit çevre konferansı öncesinde Arnold Schwarzenegger ile konuşan James Cameron, Avatar2 ve daha sonrasında da devamı getirilmesinin planlandığı film hakkında şunları dile getirdi:
  “COVID,herkesi olduğu gibi bizi de vurdu. Yaklaşık 4,5 ay kaybettik. Bunun sonucu olarak da 2022 Aralık ayına erteledi. Bu zaten duyurulmuştu.Ancak bu,filmi bitirmek için fazladan bir yılım olduğu anlamına gelmiyor. Çünkü Avatar 2’yi teslim ettiğimiz gün Avatar 3’ü bitirmek için çalışmaya başlayacağız.”


              
      (Avatar2 set çekimlerinden bir kare)  James Cameron şu an Yeni Zelanda’da çekim yaptığını açıkladı. Cameron” Canlı aksiyonun kalan kısmının çekimlerini yapıyoruz. Geriye %10’luk  bir kısım kaldı. Avatar 2’yi %100 tamamladık, Avatar 3’ün ise %95’ini tamamladık.” ifadelerini kullandı.


Avatar 2’nin 16 Aralık 2022’de, Avatar 3’ün 20 Aralık 2024’te vizyona girmesi bekleniyor. Avatar filmini seviyor musunuz? Bu haber hakkında neler düşünüyorsunuz?
İlhan ve 7 diğer kişi beğendi
#2
ölmeden izleyelim artık şunu Cameron Bey lütfen.
Nehirsu ve 2 diğer kişi beğendi
#3
Sonundaaa..... izlemek nasip olucak inşallah
admin ve 1 diğer kişi beğendi
#4
2020'yi atlatırsak 2021'de de çinliler bir halt yemezlerse 2022'de izleyebiliriz. Hadi bakalım hayırlısı....
Nehirsu ve 1 diğer kişi beğendi
#5
çekimlerin tamamlandığı yönünde söylentiler var. umarım doğrudur.
admin ve 1 diğer kişi beğendi
#6
Umarım 2021 de çıkabilir (hiç ümitli değilim). Bu filmi nerflix e veya başka bi platforma da satabilirler ama böyle tüm dünyanın izlediği filmeleri sinemada izlemenin tadı da bi başka ya umarım şu virüsten kurtuluruz ve eahat rahat sinemada izleyebiliriz.
admin ve 1 diğer kişi beğendi
#7
Avatar filmi ilk izlediğimde beğenmiştim ama sonraları filmlere bakış açımın değişmesiyle şu an zaman geçirilesi olarak görüyorum. Nerdeyse full CGI görmek beni sıkıyor ama CGI kullanımında başarılı film diğer CGI'lılara nazaran bence. Bu zamana kadar ertelenmesini anlayamıyorum sadece. 13 sene neden?
Nehirsu ve 1 diğer kişi beğendi
#8
Evet bende tamamen CGI barındıran aksiyon filmlerini sevmiyorum çünkü bana gerçekçi hissettiremiyor hatta çocuk / aile filmi gibi hissettiriyor. En azından deadpool tarzı filmler daha güzel geliyor. Yinede 2022'yi merakla bekliyorum çünkü filmin konusu güzel ve sürükleyici. Ayrıca bu kadar çaba harcanarak bi film çekilmesi heyecan verici
Nehirsu beğendi
#9
İlk çıktığında izlemek istememiştim garip garip yaratıklar var diye sonrasında izleyip çok sevmiştim hep ikincisinin çıkmasını bekliyordum ve bu bekleyiş içerisinde yaşlanırım sanmıştım ki bu konuyu görene kadar, o kadar mutlu oldum ki anlatamamGülme
Nehirsu ve 1 diğer kişi beğendi
#10
Bu haberi yeni duyduğuma inanmıyorum, be zamandır bekliyordum bende çok sevindim şuannn

Sponsor
Bu forumda yeni yazılan yorumların görünür olması için bir yönetici tarafından onaylanması gerekiyor.
Konuya Yorum Yaz


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Görüntülenme Cevap Son Cevap
Free Guy Vizyon Tarihi Yine Ertelendi Black Eagle 2859 11 01.01.2021, Saat: 13:55
Son Cevap: kimpossible
The Batman Vizyon Tarihi Black Eagle 2789 13 20.12.2020, Saat: 22:45
Son Cevap: Asrın
Marvel Filmlerinin Yeni Vizyon Tarihleri Orenda 2141 6 04.04.2020, Saat: 22:45
Son Cevap: Mahide

Sponsor