Sponsor


#1
2015 yapımı Avengers'ın ikinci filmi olan 'Age of Ultron'un IMDb puanı 7,3. Ayrıca iki saatlik bu filmin yönetmeni Joss Whedon.

 Tony Stark'ın barış amacı ile geliştirdiği teknolojik robot olan 'Ultron' Stark'ın istediğinin aksi özellikler belirtir ve çekirdeğinde bilinç geliştirir ve bu Ultron barış amacı kapsamında Dünya'daki tek tehlikeyi insanoğlu olarak görür. Bu durumun ötesine de geçen Ultron kendi robotlarını geliştirmeye başlar ve sürekli kendini ileri seviyeye taşımayı uygun görür. Bu durum karşısında toplanan Avengers ekibi bir nevi teknoloji ile savaşmaktadır.
Tony Stark önlem olarak yeni bir teknoloji robotu kapsamında kendi kurduğu işletim sistemi olan 'Jarvis'e beden verir. Ve o, gücünü 'Thor(!)'dan alır. Acaba Mjolnir'i bu yeni vücut sahibi Jarvis kaldırabilir mi?

 İkinci bir Yenilmezler ile dolu olan bu filmimizde yine kesintisiz aksiyon hakim. Ayrıca bu seride ekibe dahil olan Wanda Maximoff (Elizabeth Olsen) hatrı sayılır bir güce sahip. İlk Avengers'ın özlemi ile yanıp tutuştuysanız size bu devam filmi su gibi gelecektir.Orenda ve 2 diğer kişi beğendi
#2
Benim için serinin en iyi filmi.
Ifınıty War ve Endgame dolu dolu değildi.İkisinde de belli başlı birkaç güzel sahne vardı.
Ama Age Of Ultron baştan sona doluydu . İzlerken Çok keyif almıştım.
gogolunpaltosu beğendi

SponsorYorum Yazmak İçin


Ücretsiz Kaydol veya Giriş Yap

Dizi ve Filmler ile ilgili konulara dahil olmak için hemen üye olabilirsiniz veya üye olduysanız giriş yapabilirsiniz.Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Görüntülenme Cevap Son Cevap
Avengers: Endgame gogolunpaltosu 783 1 18.03.2020, Saat: 16:34
Son Cevap: admin
Avengers: Infinity War gogolunpaltosu 763 0 17.03.2020, Saat: 03:40
Son Cevap: gogolunpaltosu
Avengers Hilal23 1117 2 14.03.2020, Saat: 17:46
Son Cevap: esmazel
The Avengers gogolunpaltosu 682 0 04.03.2020, Saat: 02:16
Son Cevap: gogolunpaltosu

Sponsor