Sponsor


#1
Evet, Avengers'larımızı son defa göreceğimiz son birleşik yapılı, son nitelikli, son duygusal, son güzel ve son son son filmimiz... 2019 yapımı Russo Kardeşler'in yönettiği bu üç saatlik filmimizin IMDb puanı 8,4.

 Avengers: Infinity War sonrası parmağını şıklatmasıyla evrenin yarı nüfusunu yok eden Thanos'un sonrasında azalan Yenilmezler Ekibi'miz güçlerini toplamak ve Thanos'tan intikam almak zorundadırlar. Black Widow, Kaptan Amerika, Thor ve Hulk Dünya'da iken Iron Man ve Nebula uzay üzerinde oksijeni bitmekte olan bir aracın içerisindedirler. Ant-Man ise Ant Man and Wasp adlı filmden hatırlayacağımız üzere Kuantum Bölgesi içerisinde sıkışıp kalmışken buradan çıkar. Ve bir fare sayesinde olur bu iş, evet, Ant-Man bir fare sayesinde kurtulur. Çıktığında ise her şeyin altüst olduğu bu dünyada ne yapacağını bilemez ve doğrudan Avengers binasına gelir. 
Iron Man ve Nebula'yı ise kurtaracak tek bir güç vardır: Captain Marvel... Nihayet ekibimiz Dünya'ya inerek bir araya gelir ve bu sorunu çözmek için her türlü fikri ortaya atarlar. Nihayet tek bir düşünce çıkar: Zamanı geriye almak.

 Bana sorarsanız End Game, Infinity War'ın önüne geçemez. Aksiyon ve dram sahnelerinin eşit tutulup ilerlemesi soluksuz olan IW'da End Game'e nazaran daha az dram-duygusal sahne varken End Game'de ise daha az aksiyon sahnesi mevcut. Üzülerek söylemeliyim ki ölecek olan Avengers'dan birkaç kişi maalesef nutkunuzu tutacak. Çok fazla uzatıp spoiler vermeden izlemenizi tavsiye ediyorum.


132 Milyon güncel izlenme ile trailer'ı var bu filmin. (18.03.2020)


admin ve 1 diğer kişi beğendi
#2
Savaş sahnesi fena değildi, Thanos hakkında ilginç bilgiler öğrendik diyebiliriz. Aksiyonu bol, yönetmeni iyi fakat senaryosu ortalamanın üzerinde bir filmdi. Yani evet harika bir film fakat daha iyisini bi önceki filmde gördük Gülümseme

Açılış sahnesi güzeldi yalnız hakkını yemeyelim
hashasin beğendi

Sponsor
Bu forumda yeni yazılan yorumların görünür olması için bir yönetici tarafından onaylanması gerekiyor.
Konuya Yorum Yaz


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Görüntülenme Cevap Son Cevap
Avengers: Age of Ultron gogolunpaltosu 1119 1 04.04.2020, Saat: 01:41
Son Cevap: Orenda
Avengers: Infinity War gogolunpaltosu 945 0 17.03.2020, Saat: 03:40
Son Cevap: gogolunpaltosu
Avengers Hilal23 1345 2 14.03.2020, Saat: 17:46
Son Cevap: esmazel
The Avengers gogolunpaltosu 867 0 04.03.2020, Saat: 02:16
Son Cevap: gogolunpaltosu

Sponsor