#1
Away dizisi, Mars’a yapılacak olan zorlu bir yolculuk sırasında astronotların yaşadıkları olayları konu ediyor.

Amerikalı astronot Emma Green Kızıl Gezegene yapılacak olan görevin başına getirilir. Emma, çıkacağı bu tehlikeli yolculuk için ergenlik çağındaki kızını ve kocasını arkasında bırakmak zorunda kalır.
Dizinin 7. Bölümüne kadar geldim. Bilim kurgudan daha çok dram ağır basıyor. Artı olarak oyunculuklar iyi gözüme batan olmadı ama görseller ve arka planlar kötü. Bunlara takılmayacak biriyseniz izlenilebilir. Sezon finali nasıl bilmiyorum ama dizi ya 2. Sezonda final yapar ya da iptal olur gibi geliyor bana. Devam etmesini isterim.
Berkcan ve 3 diğer kişi beğendi
#2
Bitirdim diziyi çok güzel bir yerde bitti 2. Sezonun gelmesi gerekiyor. İptal olursa çok üzülürüm. Umarım çok da bekletmezler Another Life gibi 2 senedir bekliyorum onu da. 2 yıldır "müjde:yeni sezon yakında yazıyor" Gülümseme Son zamanlarda çıkan izlediğim en iyi dram & bilim kurgu dizisiydi. Ama bu dizinin değeri bence hiç bir zaman bilinmeyecek çünkü çoğu kişi bilim kurgu için başlayıp sıkıcı diyecek ama duyguları en uçta yaşatıyor. Umarım değeri bilinir.
gamzebaytur beğendi
#3
Diziyi ben de yeni bitirdim ve hoştu
EvriFaessa beğendi

Yorum Yazmak İçin


Ücretsiz Kaydol veya Giriş Yap

Dizi ve Filmler ile ilgili konulara dahil olmak için hemen üye olabilirsiniz veya üye olduysanız giriş yapabilirsiniz.Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Görüntülenme Cevap Son Cevap
Dark Dizisi Akılda Kalan Sorular ve Cevapları darkestjonas 220 6 22.08.2020, Saat: 17:54
Son Cevap: Mcmiesenk
Snowpiercer: Filmden Uyarlama Yeni Netflix Dizisi gamzebaytur 425 6 02.07.2020, Saat: 21:21
Son Cevap: emrullahkubat