Sponsor


#1
~Güçlü bir kadroya ve senaryoya sahip olan “Azizler” filmi aslında ilk olarak sinemalarda yayınlaması planlanırken Netflix yeni takviminde yer almayı başardı.   
  Peki bu “Azizler” filminin oyuncu kadrosu, yönetmeni, senaristi ve konusu nedir?

  Filmimizin senaristliğini başarılı tiyatro yazarı olan ve aynı zamanda İyi Seneler Londra, Masum adlı filmlerinin de senaristliğini üstlenen Berkun Oya’ya aittir.
  Filmin yönetmenlik koltuğunda, “Taylan Biraderler” olarak da tanınan, üstelik reyting oranları yüksek olan Vatanım Sensin, Muhteşem Yüzyıl’ın da yönetmenliğini yapmış olan Durul ve Yağmur Taylan’ı görmekteyiz.

                

  Biraz da oyunculardan bahsedelim. Hepimizi çok heyecanlandıran bir isimle başlayalım. Masum ve Kış Uykusu filmlerinden de tanıyacağımız usta oyuncu Haluk Bilginer, oyuncu kadrosunda yer  almaktadır. Filmin diğer oyuncularına göz gezdirdiğimizde Haluk Bilginer kadar başarılı isimleri de görmekteyiz: Vavien ve Avrupa Yakası’nda göstermiş olduğu başarılı performanslarıyla gönlümüzde taht kurmuş olan Engin Günaydın’ı, yine aynı şekilde Avrupa Yakası ve özellikle de Kırmızı Oda dizisinde etkileyici bir performans sergileyen Binnur Kaya’yı, Behzat Ç.’nin Harun’u olan Fatih Artman’ı, Güldür Güldür’le tanıdığımız sevimli oyuncu İrem Sak’ı ve son olarak Öner Erkan’ı görmekteyiz.

              

  Sanırım artık Azizler’in konusundan bahsetme zamanı.😊
  Gençlik yıllarının sonuna doğru yaklaşan Aziz, gençlik hayallerini gerçekleştiremediğini fark edip depresif bir havaya bürünecek ve buna çözüm yolu olarak da hayatını değiştirmekte bulacaktır. Hayatındaki ilk değişikliği, memnun olmadığı dört yıllık ilişkisinden oldukça sıkılıp kız arkadaşından ayrılmak olacaktır. Artık Aziz’in tek hayali gerçekleştirmek istediği hayallerini gerçekleştirmek ve kendisine yepyeni bir hayat kurmaktır. Bu tek hayalini nasıl gerçekleştireceğini düşündüğü sırada karşısına bir fırsat çıkmış fakat tek bir şart gereklidir: Herkese yalan söylemek.Aziz bu sefer hayalini gerçekleştirmek pahasına bu yolu kabul eder ve herkese yalan söylemeye başlar. Zamanla söylediği yalanlar yavaş yavaş ayağına dolanmaya başlamıştır. Aziz’in bu yalanlarla nasıl başa çıkacağını ve hayatını değiştirme çabalarını izlemiş olacağız.

  Dram, komedi türündeki film 8 Ocak 2021’de Netflix Türkiye’de yayınlanmayı bekliyor.🤗
Filmin oyuncu kadrosunu ve konusunu nasıl buldunuz?
Rio ve 13 diğer kişi beğendi
#2
@Black Eagle yine bir konu açacağınız içime doğmuştu ve yanılmamışım Gülme

Netflix’in özellikle türk yapımı şeyleri artırması güzel ama beni kuşkulandırmaya da başlamadı değil. Neyse bu detaylara çok da takılmıycam Gülme Bu film için de şunu söylemeliyim ki Haluk Bilginer varsa konu ne olursa olsun izlenir. 👌🏻
Rio beğendi
#3
@Berlin katılıyorum size Gülme Haluk Bilginer varsa o yapım zaten iyidir. Ben sanırım bir de İrem Sak için izleyeceğimGülme
#4
Haluk bilginer Kalp izlenir abi ya valla sırf bu detay içim izlenir
#5
Haluk bilginer ve irem sak varsa izlenir
admin beğendi
#6
İrem sak varsa izlenir bence. Güldür Güldür le tanıdığım ve çok sevdiğim bir oyuncudur. Diğer oyuncuları es geçmemek lazım. Sağlam bir kadroya sahip konusu da çok alışık olmadığımız nadir gördüğümüz konulardan bence güzeldir ya
#7
Haluk bilginer varsa izlenir
Ken beğendi
#8
(30.10.2020, Saat: 14:19)Ylmzali25 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Haluk bilginer varsa izlenir
Katılıyorum ve bence izleyen çoğu kitle bu yüzden izleyecektir
#9
Kadro "mükemmel"! Haluk Bilginer ve Engin Günaydın arkadaşlar!!!! Gülme
#10
Haluk bilginer mi net izlerim ben Gülümseme

Sponsor
Bu forumda yeni yazılan yorumların görünür olması için bir yönetici tarafından onaylanması gerekiyor.
Konuya Yorum Yaz


Sponsor