Sponsor


#1
Baba parası Ahmet Kural Ve Murat Cemcir ikilisinin başrölünde olduğu 3 ocak 2020 de yayına giren yerli sinema filmidir. Kategorisi komedi olmakla birlikte işin hakkını vermektedir. Hikayesi ise kendilerine kalan mirası almak için zorlu bir mücadele beklemektedir. Bu mücadeleyi gözler önüne getiren bir filmdir.
#2
Bu ikiliden kötü film çıkmaz arkadaşlar, izlenir mi diye sormaya bile gerek yok. Düşünmeden biletinizi alın.
#3
Büyük umutlarla geldim sinemaya biletimi aldım lakin selçuk Aydemir’den böyle bir senaryo beklemezdim tiplemeler olarak değerlendirirsek Ahmet KURAL’ın canlandırdığı karakter çok abartılı ayrıca senaryoda boşluklar var arabayla gidilen yerden arabasız dönülüyor falan, hikaye komik değil sadece dayıyla selimin sahnesi güldürdü. Komedi değil gişe de kurtarır oda muhteşem ikiliden hikaye zayıf gercek olaylar yada durum komedisi olsa daha güzel olurdu. Ailecek Şaşkınız dan sonra bu hikaye olmamış Selçuk Aydemir. Murat Abi bu yapıma nasıl para döktün ?
İzlemeyin bence zaman kaybı
admin beğendi
#4
(30.01.2020, Saat: 19:21)Tarihhocaniz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Büyük umutlarla geldim sinemaya biletimi aldım lakin selçuk Aydemir’den böyle bir senaryo beklemezdim tiplemeler olarak değerlendirirsek Ahmet KURAL’ın canlandırdığı karakter çok abartılı ayrıca senaryoda boşluklar var arabayla gidilen yerden arabasız dönülüyor falan, hikaye komik değil sadece dayıyla selimin sahnesi güldürdü. Komedi değil gişe de kurtarır oda muhteşem ikiliden hikaye zayıf gercek olaylar yada durum komedisi olsa daha güzel olurdu. Ailecek Şaşkınız dan sonra bu hikaye olmamış Selçuk Aydemir. Murat Abi bu yapıma nasıl para döktün ?
İzlemeyin bence zaman kaybı

Eğer fragmanını izleseydin zaten gitmezdin Kahkaha Fragman başlı başına fiyaskoydu zaten, resmen dolandırıcılık bunların yaptığı şey
Tarihhocaniz beğendi

SponsorYorum Yazmak İçin


Ücretsiz Kaydol veya Giriş Yap

Dizi ve Filmler ile ilgili konulara dahil olmak için hemen üye olabilirsiniz veya üye olduysanız giriş yapabilirsiniz.Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Görüntülenme Cevap Son Cevap
Baba Parası Sevilayy 770 0 23.04.2020, Saat: 12:04
Son Cevap: Sevilayy

Sponsor