Sponsor


#1
Bu alanda en iyisi denebilir.
Sırf oyuncu kadrosu için bile izlenir.
Filmde tanıdığınız en az 3 - 4 oyuncu vardır.Band of Brothers dizisinde 2. Dünya savaşında ABD ordusunda görevli Easy bölüğünün Georgia’daki Toccoa kampında aldıkları eğitimden başlayarak;
 Market Garden Harekâtı,
 Normandiya Çıkarması ve Bastogne Savaşı’nda askerlerin başından geçen olaylardan
 Hitler’in kalesine giden yolu işlemiştir.
 Gerçek olayların anlatılması sebebiyle büyük bir gerçekçilikle ekranlara yansıtılan dizi, 10 bölümlük kısa bir dönemde tamamlanmıştır.
 IMDb sitesinde de tüm zamanların en yüksek puanına sahip dizi unvanını halen sürdürmektedir.
EvriFaessa beğendi
#2
Alanının en iyisi olabilir ama 9.4 puanı alacak Dünya'nın en iyisi denebilecek kadar değil bence. Belgesellik tarafı olduğu için ve genelde belgesellerin puanı normal dizilere oranla daha fazla olduğu için bu puanda.
Tamam savaş psikolojisini yansıtmak amaç ama neden her bölüm birisi vurulup yanına 2 kişi toplanıp "medic!" diye bağırmasını 5 dk gösteriyorsunuz. Dizide en can sıkıcı nokta buydu bence. 8 bölüm izledim henüz ama en fazla 3-4 kişinin adını biliyorum "kardeşler takımı" ismine bakınca daha güzel karekter bağları var tanıtımı görmek isterdim. Benim puanım 8.
#3
Çok beğenilen bir yapım olduğunu biliyorum ve inatla izleyesim gelmiyor Kahkaha Amerigalılar her yerde. Şaka bir yana adamlar haklı haksız girdiği her toprak parçasıyla alakalı film ve dizi çekmiş. Resmen tarihe "Biz güçlüyüz, haklıyız. İstediğimiz yeri işgal ederiz ve bundan çok güzel dram yaparız" deyişini kazıyorlar. Bu yüzden bunların askeri yapımlarını hiç sevemiyorum.

SponsorYorum Yazmak İçin


Ücretsiz Kaydol veya Giriş Yap

Dizi ve Filmler ile ilgili konulara dahil olmak için hemen üye olabilirsiniz veya üye olduysanız giriş yapabilirsiniz.Sponsor