Sponsor


#1
Dizi milattan sonra 9 yılında olan Varus Savaşı'nı ("Hermann" ya da "Teutoburg Ormanı Savaşı" olarak da bilinir) konu ediniyor.
Roma İmparatorluğu kabileler ile yaptığı vergi muafiyeti ve barış antlaşmalarını bozarak, kabilelerden üstünden kalkamayacakları vergiler istemesiyle başlıyor. Kabileler bu istekleri karşılamak veya karşılamamak üzere seçim yapmak zorunda bırakılıyor... 


Dizinin üzerine kurulu savaşı izlemeden araştırmamanızı öneririm çünkü sürprizini kaçırabilir gerçi dizide olayların ne olduğundan çok nasıl olduğu daha önemli ama yine de araştırmak isteyenler sonra araştırsa daha fazla zevk alabilir.
Bu kadar kısa diziyi bitirdikten sonra boşluk hissedeceğimi düşünmezdim ama bu kadar beklentim yoktu bu yıl benim için izlediğim en iyi 2. diziydi.
2. sezonu gelecek büyük ihtimal - iptal etmezlerse tabii - gelecek sezonların da bu kadar iyi olmasını umarak herkese izlemesini öneriyorum.
admin ve 1 diğer kişi beğendi
#2
Kesinlikle katılıyorum benimde pek bir beklentim yoktu dizide çerezlik diye izlemeye başladım ama bir günde bitirdim diziyi oyunculuklar ve kurgusu baya iyiydi izlemeyenlere tavsiye ederim.
EvriFaessa beğendi
#3
Müthiş müthiş müthiş
EvriFaessa beğendi

SponsorYorum Yazmak İçin


Ücretsiz Kaydol veya Giriş Yap

Dizi ve Filmler ile ilgili konulara dahil olmak için hemen üye olabilirsiniz veya üye olduysanız giriş yapabilirsiniz.Sponsor