Sponsor


#1
Kimi no Na wa, senaristi ve yönetmeni Makoto Shinkai olan 2016 yapım bir Japon anime filmidir. Ağustos 2017 yılında Türkiye'de vizyona girmiştir. Bu harika film, epey izleyici kitlesi ve beğeni kazanarak hasılat rekoru kırmış ve IMDb'de 8,4 puanla yerini almıştır. 

Konusu ise;
Mitsuha dağların yer aldığı kırsal bir kesimde yaşamaktadır. Babası ise burada yaşayan bir validir ve Mitsuha'yla araları iyi değildir. Babaannesi ve kardeşiyle birlikte yaşayan Mitsuha hayatından pek memnun sayılmaz. Büyük bir şehir olan Tokyo'ya gitmek istiyordur. Taki ise Tokyo'da yaşayan Mitsuha ile aynı yaşlarda olan bir lise öğrencisidir. Sosyal hayatı olan biridir. Bir İtalyan restoranında part-time olarak çalışmaktadır. Bir gün, uyandığında, bedeninin kız bedeni olduğunu ve kırsal bir kesimde olduğunu farkeder. Mitsuha ise uyandığında bedeninin erkek bedeni olduğunu ve Tokyo'da olduğunu anlar. Bu akılalmaz sırrı çözmeye çalışacak ve iş birliği yapmaya uğraşacaklardır.

[Resim: images?q=tbn%3AANd9GcT_PHmsjI4eNUoRqK4W4...D&usqp=CAU]

Kimi no Na wa, izleyebileceğiniz en iyi filmlerden biridir diyebilirim. Film her sahnesiyle tüylerinizi diken diken edecektir emin olun. Eleştirilerini okudum ve bir tane bile olumsuz yorumla karşılaşmadım. Müzikleri, görüntüleri ve çizimleri gerçekten alkışlanası bir yapımdır. Hâlâ izlemediyseniz bu filme biraz zaman ayırın derim.

Ek olarak filmden şöyle muhteşem bir sahne ile bitireceğim;
[Resim: 1_02_05_20_2_30_33.gif]
gogolunpaltosu ve 1 diğer kişi beğendi
#2
Efsane güzellikte yer yer ağlattı, yer yer sevindirdi. Oluşturulan kurgusunun mükemmelliyeti yanında hikayenin işlenişi izlediğim en iyi anime filmlerinden biriydi diyebilirim. Gözüm kapalı tavsiye ediyorum.
admin ve 1 diğer kişi beğendi
#3
çokca sevdiğim, nice anime filmlerinin başını  götürüyor film. sade bir işleyişi fakat birçok anlatmak istediği ile her türlü duyguyu bir arada yaşatan filmin sizi duygulandırmaması çok zor.

farklı senaryosu ile aşk temasının taşlarını yerinden oynatan bu animenin akıcılığı haricinde çizimleri fevkalade.
gamzebaytur ve 3 diğer kişi beğendi

SponsorYorum Yazmak İçin


Ücretsiz Kaydol veya Giriş Yap

Dizi ve Filmler ile ilgili konulara dahil olmak için hemen üye olabilirsiniz veya üye olduysanız giriş yapabilirsiniz.Sponsor