Sponsor


#1
Evet, Stranger Things'i uzun bir aradan sonra tekrar devirme kararı alan bendeniz eski heyecanlı ve meraklı tavrımı korumak, ekran karşısına alabildiğine objektif olarak çıkmaya çalıştım ve işte sonuçlar:
İlk iki sezon harikulade sarıcı bir şekilde ilerliyor, kurgusu vs. gizemi en üst düzeyde taşıyıp gerilimi ensenizde hissediyorsunuz. Eleven karakterinin değişimini ekrana mükemmel taşımaları zaten ayrı bir olay. Sezon geçtikçe küçük hanımefendinin saçlarının uzayıp robottan insana dönüşmesi gibi bir duyguları da aldığı oluyor; fakat üçüncü sezon, ah, yok mu o üçüncü sezon!
Artık ekleyecek bir şey bulamayan cancağızımız, senaristlerimiz ''ne istiyor bu çocuklar?'' diyecek olmuşlar ki iki karakteri sımsıkı sarmışlar, sarmalamışlar. İlk iki bölümü gözümü kapata kapata izledim; tanrı'ya şükür sevgilimle izlememişim...
Yavaş yavaş gerilimden çıkıp izdivaç programı gibi her çocuğun eline bir flört, her yetişkin kadının önüne bir erkek koymaları da gözümden kaçmadı değil. Efendim, senin türün gerilimse ilişkileri de germen lazım. İlk iki sezon Joyce karakterini hepimiz çok beğendik, Bob geldi, iyi shipledik. 
Bob öldü, hepimiz Hopper'a döndük
Eeh, yeter be kardeşim, ona döndük, buna döndük! Nerede kaldı bu gerilim, gizem?
''Yahu sen de niye o gözle bakıyorsun ki, kurguya ilerle, sar!'' diyeceksiniz fakat üçüncü sezonu nasıl açtıklarını hatırlatayım size. 
Mike ile El'in öpüştüğü, boş kalan Dustin'in ilişkiye büründüğü, Lucas boş kalmasın diye kız yolladıkları bir sezondan bahsediyorum.
Ulen sormaz mıyım:''Will'i niye kimse iplemiyor?'' Gerilimin membası o zaten be kardeşim, herifi peçete gibi kullanmayın. Oyun oynamak istiyorsa oynayın, başlıyacağım sevgililerinize, ona buna! Yeter, dördüncü sezon ne yapıyorsanız yapın, ben Will'i shipliyorum ulen. Kimle mi? Senaristle anasını satayım.
Edit:Her türlü eleştiriye açığım. Lütfen haksız olduğumu kanıtlayın da yeniden aşkla izleyeyim şu çocukların hikayesini.
ed gein jr ve 1 diğer kişi beğendi
#2
İlk iki sezon gerim gerim ilerledikten sonra üçüncü sezonda biraz eğlenelim istemiş olabilirler. Ama kesinlikle hak veriyorum, olay stranger things'den çıkıp lovely things'e döndü biraz.


Farelerin patlayıp bir şekilde çekilerek birleşmeleri açıkçası çok mantıklı gelmemişti bana. Yani ne biliyim, daha gizemli bir şey yapılabilirmiş.

Ayrıca Mike yerine Will daha çok ön plana çıkmaya başladı sanki, gizemler daha çok onun etrafında dönüyor. Bunun sebebi ise önceki sezonlarda yaşanan olaylar diye düşünüyorum.

Dördüncü sezonu merakla bekliyoruz bakalım, az kalmış olmalı. Üçüncü sezon 4 Temmuz 2019'da yayınlanmıştı. İlk sezonun da Temmuz 2016'da yayınlandığını düşünürsek yine o civarda yayınlacaktır. Yanii 5-6 ay beklememiz gerekiyor Gülümseme
#3
Katılıyorum. Zaten sevgi aşk muhabbetlerini ilk iki sezonda ergenler yapıyordu. Tamam çocuklar ergen olmuş olabilir ama herşeyi aşk meşk yapıp ilk bölümleri biraz sıkıcı yapmışlardı. Özellikle ilk bölüm full aşk meşkti 3. Sezon.
#4
Stranger Things bana efsane ötesi geldi bu arada, bildiğin ekrana yapışıp kaldım kalkamadım yerimden. Bir bölüm bittiğinde hemen diğer bölümü izleyesim geldi. En son malum 3. sezon da bitince delirdim evde bağırıyordum ☹️ Hala içimdeki 4. sezon nerede sorusu bitmiş değil. Sinirliyim çünkü (Spoiler Alarmı) Hop öldü mü kaldı mı bilmiyorum, Eleven’ın yetenekleri gelecek mi o da belli değil, sondaki gizli sahnede ruslar amerikalı diye kimden bahsediyor o da belli değil... Deli olacağım galiba. ?
Bayankivircik beğendi

Sponsor
Bu forumda yeni yazılan yorumların görünür olması için bir yönetici tarafından onaylanması gerekiyor.
Konuya Yorum Yaz


Sponsor