Sponsor


#1
[Resim: bize-cikan-yollar-dizi-konusu-oyunculari-netflix.jpg]


İlk sezonu 8 bölümden oluşacak olan dizi, David Levithan, Rachel Cohn‘ın aynı adlı eserinden uyarlandı. Her bölümü 30 dakikadan oluşan dizi, Komedi ve Romantik kategorilerinde yer alıyor. Dizinin yönetmenliğini Joe Tracz üstlenirken, senaryosunu Fred Savage ve Brad Silberling kaleme aldı. Dizinin oyuncu kadrosunda Austin Abrams, Midori Francis, Dante Brown, Troy Iwata ve Keana Marie gibi isimler yer alıyor. Dizinin orjinal adı ise Dash & Lily.
Dizinin konusu, Alaycı Dash ve iyimser Lily, New York’ta sürekli birbirlerine verdikleri bir defter içinde mesajlar ve cesaret oyunları paylaşınca Noel’de zıt kutuplar birbirini çeker. Alaycı bir genç olan Dash ve hayatta hep mutlu olmaya çalışan Lily’nin yaşamına odaklanıyor. Birbirlerinde farklı karakterde olan Dash ve Lily, kırmızı bir defter aracılığıyla birbirleriyle iletişim kurar. Defterin içine yazdıkları mesajlarla birbirlerini tanımaya başlayan Dash ve Lily, defter aracılığıyla cesaret gerektiren oyunlar oynar. iki genç, bu süreçte düşündüklerinden daha fazla ortak noktaları olduğunu fark eder. Bir kasırga tatil romantizmi, alaycı Dash ve iyimser Lily ticaret cesaretleri, hayalleri ve arzularında New York City’nin her yerinde gidip geldikleri not defterinde inşa edilir.

#2
İzlerken çok sıkıldım

SponsorYorum Yazmak İçin


Ücretsiz Kaydol veya Giriş Yap

Dizi ve Filmler ile ilgili konulara dahil olmak için hemen üye olabilirsiniz veya üye olduysanız giriş yapabilirsiniz.Sponsor