Sponsor


#1
Yönetmenliğini Çağan Irmak’ın yapmış olduğu film tam olarak 2 saat sürüyor. Film İzmir ve İstanbul’da olmak üzere iki şehirde çekilmiş. Filmin konusu ise şöyle:
 Ünivertesini bitirmiş olan Kaan iş bulmak adına İstanbul’a gitmek istiyor. Babasıyla vedalaşıp İstanbul’a giden Kaan uzun yıllar boyunca babasında ayrı kalıp işini kurmuştur. Babası ise İzmir’de tek başına terzi dükkanın geçindirip kazancını elde etmeye devam etmiş ve oğlu sırf iş bulsun çalışsın diye hasretini bağrına gömmüştür. Kaan,yoğun iş temposu ve ailesinden dolayı oldukça meşgül bir adam olmuş ve babasını ihmal etmiştir. Bir gün İzmir’den gelen bir telefon ile babasının rahatsızlandığının bilgisini edinip ilk uçakla izmire dönmüştür. İşinden dolayı izmirde kalamaz ve babasını da İstanbula götürür. Uzun yıllar ayrı kalmış olan baba ve oğulun birbilerine karşı göstermiş oldukları davranışları izliyoruz.


Film bana  her ne yaşanmış olursa olsun hayatımızda olan insanların değerini hiçbir zaman unutmamamız gerektiğini bir kez daha göstermiş oldu. Hayat kısa ve olacağı hiçbir zaman belli olmuyor bu yüzden söylemek istediğiniz ne varsa içinizde tutmayın ve sevdiklerinize onları sevdiğinizi söylemekten kaçınmayın  Gülümseme    

Kamu spotumuda tamamladığıma göre konumu bitiriyorum Kahkaha
gogolunpaltosu ve 3 diğer kişi beğendi
#2
23 Kasım 2018'de vizyona giren bir Çağan Irmak filmi. Aslında yönetmeni izlemeniz için yeterli bir sebep değil mi sizce?

Başrolde Tolga Tekin, Altan Erkekli, Sumru Yavrucuk, Özge Özberk, Binnur Kaya oynamaktadır.

Film genel olarak İstanbul ve İzmir'de çekilmiştir.

Bu arada senaryo da Çağan Irmak'a ait Gülümseme

Sponsor
Bu forumda yeni yazılan yorumların görünür olması için bir yönetici tarafından onaylanması gerekiyor.
Konuya Yorum Yaz


Sponsor