Sponsor


#1


Hızlı ve Öfkeli film serisinden tanıdığımız Vin Diesel'in başrolünde olduğu film, bu hafta corona virüsü sebebiyle vizyona girmesi iptal olmayan filmler olmasına rağmen vizyona girmeyi tercih etti. 

13 Mart 2020'de vizyona giren filmde Vin Diesel, Eiza González, Sam Heughan gibi popüler oyuncular bulunuyor. Filmin yönetmeni ise Dave Wilson.

Konusunu özet geçecek olursak; Vin Diesel bir çatışma sırasında ölüyor ve hikayenin buradan başlaması ise garip gelebilir. RST isimli bir şirket ise Ray Garrison (Vin Diesel)'i Bloodshot olarak hayata döndürmektedir.

Damarlarında nano askerler bulunan Bloodshot güçlü bir askere dönüşmüştür. İstediği anda kendini anında iyileştirebilir.

İşin süper kahraman filmlerine döndüğünü düşünüyorsanız yine yanılıyorsunuz. Bloodshot'ı hayata döndüren şirket RST aynı zamanda onun zihnine hükmedebilmektedir. Bloodshot ise geçmişini öğrenmeye çalışacağı bir yola çıkmaktadır.

Filmi izlemenizi tavsiy ederim fakat sinema salonları kapatıldığı için izlemeniz zor gibi, en azından fragmanı izleyin ve izleyeceğim filmler listenize not alın Gülümseme
peace ve 2 diğer kişi beğendi
#2
Bu filmi izlemek istiyodum ama sinemalar kapanınca gidemedim Mutsuz
gamzebaytur ve 2 diğer kişi beğendi
#3
Çok güzel film ve güzel site tebrikler
gamzebaytur ve 1 diğer kişi beğendi
#4
Birçok eleştirmenin beğenmediği film. Bence 10 üzerinden 6 puanı hak ediyor. Vakit geçirmek için çerezlik diyebilirim.
admin beğendi
#5
Çok güzel film

Güzel film
gamzebaytur ve 1 diğer kişi beğendi
#6
İdare eder.
admin beğendi
#7
Baya başarılı fılm ızlemenızı tavsıye ederım ama ızlerken full hd ızleyın derım yoksa pek anlamazsınz dha kalıtelı olur.
admin beğendi
#8
Guzel film

SponsorYorum Yazmak İçin


Ücretsiz Kaydol veya Giriş Yap

Dizi ve Filmler ile ilgili konulara dahil olmak için hemen üye olabilirsiniz veya üye olduysanız giriş yapabilirsiniz.Sponsor