Sponsor


#1
Tam macera olmasa da macera dram arası bir tür. Başlarda çok güzel ilerliyor sürükleyici ancak 3.Sezon ve sonrasında bıkkınlık veriyor artık izlemek istemiyorsun. Yarıda bıraktığım tek dizidir kendisi
admin beğendi
#2
Bu diziyi izleyerek kristal met yapımını merak edebilirsiniz hatırladığım kadarıyla dizide acı biber falan mevzusu vardı bu yüzden araştırma gereği duymuştum Gülümseme
admin beğendi
#3
Çok sevdiğim benim için yeri bambaşkadır tam tarzım olan dizidir. Şahsi olarak 2. Sezon da biraz düşmüştü ama sonrası efsaneydi.
admin beğendi
#4
4 ve 5.sezon hariç sıkıla sıkıla zorla bitirmiştim diziyi. Herkes severek izlerken benim böyle bunalmam çok garip geliyordu. Sürekli olarak dizi kendini tekrarlıyor gibiydi. Bitirdikten sonra oh çekmiştim.
gamzebaytur ve 1 diğer kişi beğendi
#5
Bu diziye büyük bir sevgiyle başlamıştım. Hangi diziydi hatirlamiyorum ama, o dizi bitince bir boşluk sonrasında başlamıştım.
İlk iki sezon şahane geldi. Ustteki üyemize de 4 ve 5. zevkli gelmiş. Ben abime tavsiye etmistim, o bitirmisti ben birakip son sezon bölümünü izlemistim bir sure sonra 😂
Eğlenceli bir dizi. Herkes aldigi lezzeti farklilaşıyor bu diziden. Gerçekten enteresan ama bence olumlu. Herkesin sevdigi sezonla farklı oluyor diğer dizilere kıyasla. Bu farklı yorumlari dizi izleme kanallarında da okumuştum. Yalniz tum bolumlerin/sezonlarin hepsini sevip izleyenleri ayri takdir ederim. Onlardan pek rastlayamadim bu dizi için.
Önerim ise ; top listelere de girmiş olan dizimiz başlangıcı hakediyor 🤗
gamzebaytur ve 1 diğer kişi beğendi
#6
En favori 2 dizimden biri. Karakter gelişiminin en iyi olduğu dizi olduğunu düşünüyorum. Favori dizisi Breaking Bad olup da Better Call Saul izlemeyen çok insan var onlara çok kızıyorum 🤦 o da mükemmel bir dizi boşlukta kaldım diyorlar Better Call Saul izlemiyorlar. İzleyin!
#7
İlk sezonu çok severek izlemiştim fakat sonraki sezonlar beklentimin altında kaldı ne yazıkki
#8
Ef da nee
#9
Diziyi bitirdikten sonra boşluğa düşmüştüm ben şimdi ne izleyeceğim dediğim dizi efsane. İzlenmeli.
#10
Gelmiş geçmiş en iyi dizidir. Bana göre tabi.
EvriFaessa beğendi

Sponsor
Bu forumda yeni yazılan yorumların görünür olması için bir yönetici tarafından onaylanması gerekiyor.
Konuya Yorum Yaz


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Görüntülenme Cevap Son Cevap
Breaking Bad mi /Prison Break mi Mahide 9002 35 04.04.2021, Saat: 10:41
Son Cevap: Sameyxpolat
Breaking Bad Nisatekes 1883 4 09.01.2021, Saat: 21:11
Son Cevap: Akdenizm

Sponsor