Sponsor


#1


2009'da bitcoin'in piyasaya sürülmesinden bu yana kripto para madenciliği yapıyorlar. Kripto para birimleri ilk başlarda önemsenmese de yavaş yavaş pizza satın almak için bile kullanılan finansal para sistemine dâhil oldu. Bu büyük teknoloji dünya hükümetleri için bir cehennem, adeta hız treni yolculuğu gibi çok hızlı gerçekleşti.

Eğer en başından beri bu gemideysen şanslısın, muhtemelen şu an çok zenginsin, eğer 2010 yılında 10 bitcoin satın almış olsaydın en fazla 1 dolar öderdin. Bugün bu bitcoinler neredeyse yarım milyon dolar değerinde olurdu.

Bunun gibi istatistikleri her yerde görmüşsünüzdür. Aslında bunlar, bu kripto para çılgınlığını yarattı. Yatırımcılar büyük getiriler arıyor, tıpkı ABD de altın hücumda olduğu gibi. Bu altına hücum meselesini bilmiyorsan videoda onuda anlattım çünkü bu konuyla gerçekten bağlantılı.

Bu videoda zengin olma hayali ile dolandırmak üzere inşa edilen bir kripto para sistemini araştırdık. Kripto para yatırımı güvenilir mi? Bu Kripto Para yani Altcoin Sizi Dolandırmak İçin İcat Edildi. Bu kripto para dolandırıcılığı ile 175 ülkede milyonlarca insanı dolandırıldı.

SponsorYorum Yazmak İçin


Ücretsiz Kaydol veya Giriş Yap

Dizi ve Filmler ile ilgili konulara dahil olmak için hemen üye olabilirsiniz veya üye olduysanız giriş yapabilirsiniz.Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Görüntülenme Cevap Son Cevap
2022 Yılında Neler Olacak? Kahinler 2022 yılı için ne dedi? turkans 1175 0 07.01.2022, Saat: 21:46
Son Cevap: turkans

Sponsor