Sponsor


#1
Evet!.. Bir Avengers filmi, fakat bir Civil War (İç Savaş). 2016 yapımı yaklaşık iki buçuk saatlik ve IMDb puanı 7,8 olan bu filmin yönetmeni Joe Russo, Anthony Russo. 

 Konuyu size bu filmi çokca izlemiş biri olarak yalın ve anlaşılır bir şekilde kısaca yazacağım.
Tony Stark (Iron Man) Age of Ultron filminde gördüğümüz üzere, birçok yıkıntıya sebep olan Avengers ekibinin bir düzene sokulmasını ve adeta bir asker mantığı ile çalışmasını öne süren bir belgeye imza atar. Bu belgeye birçok Avengers imza atarken Captain America reddeder. Asker olmadıklarını, Dünya'yı kurtarmak ve onun güvenliğini sağlamak için ellerinden geldiğini ve böyle bir kısıtlama onların gücünü zayıflatacağını düşünür. Captan gibi birçok Avengers da bu belgeyi sarfınazar ederek devlet durumunda suçlu, kaçak durumuna düşer. 
Bu iki taraf arasında çıkan anlaşmazlık ancak zorlu bir mücadele ile sonuç verecektir. Zira Captan neticede bir suçlu, Stark ise neticede bir askerdir ve komutanı bu düzen bozanların sorununu gidermek için imza atanları koordine eder. İki taraf da bir bölgede burun buruna gelir. Ortaya muazzam büyük güçlerin savaştığı kesintisiz aksiyon sahnelerle dolu bir iç savaş çıkar.

 Bu film kuşkusuz Infinity War öncesi harika bir aksiyon-savaş filmi olmuştu benim için. Omuz omuza savaştıkları kişiler ile kanlı bıçaklı olan bu ekip arasında kalmak çok kötü bir dürüm nihayetinde.
Ayrıca bu filmde ekibe yeni üyeler de katılıyor. Örneğin Spider-Man'i ilk defa burada görüyoruz, keza Black Panther'i de. Fakat bu filmde Hulk ve Thor yok! Olsaydı kuşkusuz konu daha da derinlere inebilirdi. Bu muazzam Captain America'nın üçüncü filmi olarak geçen aksiyon dolu Marvel eserini izlemediyseniz çok şey kaçırırsınız.admin ve 1 diğer kişi beğendi
#2
Bende birden fazla kez tekrar tekrar izledim bu filmi. Özellikle yeni spider-man'imizle tanışmamız çok güzeldi.

İzlemeyen pek kişi kaldığını sanmıyorum ama hala izlemeyen kaldıysa gerçekten izlemeli. Hulk ve Thor olsaydı olay bir kavganın dışına çıkabilir miydi yoksa Hulk ve Thor farklı bi bölgede kapışsa nasıl olurdu hep bunu düşündüm. Gerçi Thor, Hulk'a tek atardı herhalde Kahkaha
hashasin ve 1 diğer kişi beğendi
#3
Aslında iron man'i daha çok severim ama captain haklı. Team captain :d

Sponsor
Bu forumda yeni yazılan yorumların görünür olması için bir yönetici tarafından onaylanması gerekiyor.
Konuya Yorum Yaz


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Görüntülenme Cevap Son Cevap
Captain America: The Winter Soldier gogolunpaltosu 2561 7 08.03.2020, Saat: 23:02
Son Cevap: peace
Captain Marvel (2019) gogolunpaltosu 944 0 02.03.2020, Saat: 13:51
Son Cevap: gogolunpaltosu
Captain America: The First Avenger (2011) gogolunpaltosu 1311 1 01.03.2020, Saat: 15:57
Son Cevap: peace

Sponsor