Sponsor


#1
[Resim: pZ7pBERmSViMSeG2UbkTGrbwFG_VmE4f9JROM1VY...TNqk43nsbE]

Amélie’nin büyülü dünyasından fırlamış görkemli bir aşk hikayesi. Hikayenin kahramanları, Julien ve Sophie birbirleri için yaratılmış iki küçük çocuk. Julien’in annesi kanser, ölmek üzere. Sophie ise göçmenliğin zorluğu ile başa çıkmaya çalışıyor.

[Resim: jeux-d-enfants_1826864_m.jpg]

Sophie ve Julien cesaret üzerine kurulu bir oyunla arkadaş olmak üzereler. Oyunun kuralı çok basit; sırasıyla her biri, ötekine cesaret gerektiren zorlu görevler veriyor. Bu görevler arasında sınava sütyenle gitmek de var, okulun en sert çocuğunu tokatlamak da. Julien ve Sophie bu kışkırtıcı oyunu zamanla hayatın ta kendisi haline getiriyorlar. Aradan geçen zaman, ikilinin arasına giren insanlar, kızgınlıklar ve hayal kırıklıkları hepsi oyunun aşılması gereken engellerine dönüşüyor.

[Resim: 578d03a8-1.jpg]

Julien ve Sophie’nin aralarında hayal gücünün sınırlarını zorlayan bir aşk yaratan bu oyun, maalesef aynı zamanda ikilinin birbirlerine kavuşmalarını da engelliyor. Şimdi bu iki genç aşığın önündeki son ve en zorlu görev, aşklarını yaratan bu yıkıcı oyunla başa çıkarak bir arada olmayı öğrenmek.

[Resim: zqutqiaj2fs_2_1200x720.jpg]
#2
Herkesin aşka cesareti yoktur ama sevmeyi sevilmeyi başarabilirsen her zaman aşka cesaretin olabilir
#3
Herkes cesaret edemez aşka... Kimisi üzülmekten kimisi terk edilmekten korkar. Belki de normaldir bu. Günümüzde 3 günlük ilişkisine aşk diyen onlarca kişi var. Oysa öyle midir aşk? Özlemi, sevgiyi, üzüntüyü aynı anda yaşatır. Ama tüm bunları yaşatmasına rağmende öyle kolay vazgeçilmez. İşte sırf bu yüzden cesaretim yok. Kırılmak istemeyene bu hep böyledir de...
#4
Konu alışılmışın dışında harika

Konu mukemme
#5
yol valla aşk maşk be abe

Sponsor
Bu forumda yeni yazılan yorumların görünür olması için bir yönetici tarafından onaylanması gerekiyor.
Konuya Yorum Yaz


Sponsor