Sponsor


#1
Adrian Doria kariyerinde hızla yükselen bir iş adamıdır. Evli bir adam olan Adrian, fotoğrafçı olan sevgilisi Laura’yı öldürmekle suçlanmaktadır. Adrian, kendisine güvenilir bir savunma yaratmak için tanık hazırlama ve adli bildirimlerde uzman deneyimli bir avukat olan Virginia Goodman ile tanışır. Adrian, Virgina’ya yaşanan olayları en başından anlatmaya başlar. Fakat Virginia hikayede bazı tutarsızlıklar fark eder ve onu hikayesinin karanlık noktalarını açığa çıkarması için zorlar.


Polisiye filmlerini seven biri değilim ama bu film gerçekten mükemmeldi. Bir arkadaşımın önerisiyle izlemiştim. Bu filmi izleyecekseniz yorumlara bakarken spoi yememeye dikkat edin Gülümseme. Sonunu tahmin etmeye çalışacaksınız ama hiç beklemediğiniz gibi bitecek. Ama tahmin etmişseniz helal olsun Gülme).[Resim: images?q=tbn%3AANd9GcSKG54njGOgDOcFSnRhl...p&usqp=CAU]gogolunpaltosu ve 1 diğer kişi beğendi
#2
bu başlığı görmek çok hoşuma gitti. daha önce filmi izleyip ikinci defa bitirince ben de konuyu açmıştım. invisible guest başlığı içerisinde, tıklayarak ulaşabilirsiniz.

filme dönecek olursak, basit bir suç- çözüm hikayesine dayanıyor fakat izledikçe böyle olmadığının garantisini verebilirim. Tıpkı La Casa de Papel'deki El-Professor karakteri gibi bu filmde de bir avukatın daha önceden her şeyi ayarlayıp müvekkilini çokça düşündüğünü(!) göreceğiz. 
filmin sonunda sizi şoke edecek bir sürü olay silsilesi söz konusuyken aslında mekanın bir otelde geçtiğini, olay hikayesini ise müvekkilin şekillendirdiğini unutmadan ekleyeyim. mutlaka izleyin.
sevvaldegerr beğendi

SponsorYorum Yazmak İçin


Ücretsiz Kaydol veya Giriş Yap

Dizi ve Filmler ile ilgili konulara dahil olmak için hemen üye olabilirsiniz veya üye olduysanız giriş yapabilirsiniz.Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Görüntülenme Cevap Son Cevap
Contratiempo (2016) Nanze Wren 504 1 22.01.2021, Saat: 22:01
Son Cevap: Busetrk

Sponsor