Sponsor


#1
YENİ NETFLIX GENÇLİK DİZİSİ : CONTROL Z 

°
İlk olarak genel bilgileri vereyim:

- Yayınlanma Tarihi: 22 Mayıs 2020
- Dil: İspanyolca
- Meksika dizisi.
- Tür: Gençlik Dizisi
- Sezon: 1
- Bölüm: 8

Konusu: Bir hacker bir lisedeki tüm öğrencilerin sırlarını ifşa etmeye başladığında sosyal olmasa da gözlemci biri olan Sofia, bu hacker'ın kimliğini açığa çıkarmaya çalışır.


Pretty Little Liars, Gossip Girl, You, Elite karışımı bir diziydi. Açıkçası beklediğimden daha da iyiydi. Gizemli gençlik dizileri seviyorsanız bir şans verin. Seveceksiniz 👍

Siz izlediniz mi? Nasıl buldunuz?
Büşra D ve 8 diğer kişi beğendi
#2
Merak ediyordum, hatta dün bir bakmıştım ama izlesem mi izlemesem mi ikilemindeydim. Bir izliyeyim editleyeceğim Gülümseme
gamzebaytur ve 3 diğer kişi beğendi
#3
Dizi ilgimi çekti . izleyeceğim
peace ve 3 diğer kişi beğendi
#4
Dizinin ilk bölümünü izledim ve Sofia'ya şunu sormak istiyorum ''nesin sen, Sherlock mu?''. Dizi bana çok yapmacık geldi oyuncuları falan sevmedim ama yarım bırakmayı sevmediğim için izlicem sanırım...
admin ve 5 diğer kişi beğendi
#5
Diziye hem buradan hem de arkadaşlarımdan gelen öneriyle başladım. İlk bölümü izledim ama pek sarmadı. Oyunculuk yapay geldi biraz. Ya evet gençlik dizisi ama yine de inandırıcılık olmalı bence. Devam edebilir miyim çok emin değilim.
gamzebaytur ve 3 diğer kişi beğendi
#6
Dizi akışı hızlı olmasına rağman olayların bu kadar sansasyonel olması çok güzel hele yaşadığımız bu kuşakta karşımıza çıkabilecek en kötü insanlar olan siber zorbalar temalı olmasın hatika.
Bu kötü insanlar her nesilde değişir bizim neslimizede siber zorbalar ve hackerlar denk geldi kabul şanssızız.
Bu güncel konunun işlendiği bu dizi sadece ufak bir farkındalık için bile izlenmeli.
Okulda herkesin telefonu ile ilgilenmesi büyük resme baktığınızda bir bilimkurgu hikayesi gibi gelsede maalesef gerçek hem de tam anlamıyla bir gerçek iyi zannedilen insanların gerçek yüzleri maskeli sosyal medya hala atlatılamamış toplumsal sorunların işlendiği distopya gibi gözüken gündelik hayat. Sırlar ve entirika lar ile diğer dizilere benzesede işlediği konu güzel ve farklı.

Bence bu dizinin Absürd olup kötü olan yönü ise
Yetişkinlerin hiç bişey yapamamsı müdürün dayak yiyebilmesi vs ama çok fazla takılmaz ve izleme zevkine varırsanız şipşak izlenebilecek farkındalık yaratabilecek bir dizi.

Dizinin kendisinde çoğu kişiye acaba hacker bu mu gözüyle bakabiliyosunuz nereye çekseniz geliyo dikkatli izlersiz ve zaten bir sherlock hayranıysanız biraz tahmin edebiliyorsunuz zaten başrol kızımız da utanmasa sofia holmes olacakmış.
Hani güzel olurdu irene adler ve sherlockun harika bi kızları olması ve bunun üzerine bir dizi ama neyse hayal kumayalım şimdi.

Diziye dönemek gerekirse sosyal statü nün bu kadar yalan merkezli olduğu bir toplum da sırlar ve maskeler düşünce olası tepkiler çok güzel işlenmiş izlenilmesini tavsiye ederim henüz bir sezon olduğundan ve bölümler 30-40 dk arasında olduğundan hızlı bitirebilirsiniz.
aley ve 4 diğer kişi beğendi
#7
Diziyi şimdi bitirdim. Konu çok basit işlenmişti. Biraz daha gizem ve gerilim katabilirlerdi. Beklentimi karşılamadı açıkcası. 2.Sezon onayı almış dizi.
peace ve 3 diğer kişi beğendi
#8
dizi kesinlikle iyi bir ters köşe yaptırıyor ve sürükleyici de
admin ve 3 diğer kişi beğendi
#9
(03.06.2020, Saat: 10:21)beyzaland Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Diziyi şimdi bitirdim. Konu çok basit işlenmişti. Biraz daha gizem ve gerilim katabilirlerdi. Beklentimi karşılamadı açıkcası. 2.Sezon onayı almış dizi.

2. sezonu izleyeceğimi sanmıyorum konusu çok sıkıcı bence
admin ve 3 diğer kişi beğendi
#10
sofia ı çok abaartmışlar ya no sevmedim
Büşra D ve 2 diğer kişi beğendi

Sponsor
Bu forumda yeni yazılan yorumların görünür olması için bir yönetici tarafından onaylanması gerekiyor.
Konuya Yorum Yaz


Sponsor