Sponsor


#1
Bugün alınan kararla kalabalık olan her yer geçici süreyle kapatıldı. ( camiler, kafeler, kütüphaneler, sinemalar, gösteri merkezleri, tiyatro salonları vs. vs.)

Ayrıca dünya gündeminde de Amerika Başkanı Donald Trump son tweeti "God bless the usa" çok konuşuluyor. (zannımca  "Her şey ameriganın başının altından çıkıyor" lafları bununla birlikte güme gider.) Adamlar baktılar işin içinden çıkılmıyor hemen God bless lafına el atıyorlar.

Bunun yanı sıra türk tabipler birliği merkez konsey başkanı prof.dr. sinan adıyaman ın iddiasına göre büyük bir ilimizde, yurtdışı bağlantılı olmayan çok sayıda korona vakası görülmekteymiş. Tahminen İstanbul herhalde. Doğruysa şimdiden geçmiş olsun...

İtalya'da ise ölüm sayısı 1300'lere ulaştı. Herhalde birkaç güne 2000'i geçer. 

Arkadaşlar dünyanın vehametini görüyorsunuz, ben gencim bana bir şey olmaz kafasıyla sokaklarda dolanmayın illa evinizde, akrabalarınızda 40+ insanlar vardır. Ayrıca her gence bir şey olmayacak diye bir garanti de yok. Sigara tüketiyorsanız, şekere vağlı hastalıklarınız varsa, kalp hastasıysanız, akciğer rahatsızlıklarınız varsa ölüm riskiniz daha yüksek. O yüzden siz siz olun sokağa, oraya buraya gerekli olmadıkça çıkmayın!
hashasin ve 2 diğer kişi beğendi
#2
Ev hapsinin çıkmasını beklemeyin, stok yapıp, paniği azaltarak evinizde vakit geçirin. Burada laf bize düşmez ama tek yapılacak şey toplumdan uzaklaşmak.
admin ve 2 diğer kişi beğendi

SponsorYorum Yazmak İçin


Ücretsiz Kaydol veya Giriş Yap

Dizi ve Filmler ile ilgili konulara dahil olmak için hemen üye olabilirsiniz veya üye olduysanız giriş yapabilirsiniz.Sponsor