Sponsor


#1
yabancı dizi diyince aklımıza hep amerikan yapımı  diziler gelsede bu güney kore yapımı bir dizi önce konusunu söyliyeyim: 

güney koreli bir kadın olan  Yoon SeRi uzun bir süre önce ailesiyle bağlarını kopartmış ve kendi yolunu çizmiş genç biridir. Bir gün önemli bir şirketin sahibi olan babası ona şirketi devredeceğini açıklar. Beklediği fırsata kavuşan Yoon SeRi bu duruma çok sevinir. Şirketin varisi olduğu açıklanmadan bir süre önce yamaç paraşütü yapmak ister. Kendisine havanın iyi olmayabileceği söylense de önemsemez. Bir süre sonra çok şiddetli bir fırtına çıkar ve Yoon SeRi kontrolü kaybederek savrulur. Gözlerini açtığında tanımadığı bir yerdedir. Nerede olduğunu anlayıp eve dönmek için iletişim kurmaya çalıştığı sırada karşısına bir asker çıkar. Yoon SeRi asla tahmin etmeyeceği bir yerde olduğunu öğrenir:Kuzey Kore topraklarında! Kuzey Koreli bir asker olan Lee JungHyeok’la tanışır ve ondan yardım ister. Fakat Lee JungHyeok’u ikna etmek de evine dönmek de kolay olmayacaktır.

eleştirime gelecek olursak ;bence gayet güzel sıkmayan bir diziydi güney-kuzey kore ilişkilerinden de bahsetmiş tabi dizi güney kore yapımı olduğu için kuzey koreyi az gömmemişler.d  pek göze batan bir şey değil 1 saat süreyle 16 bölümden oluşuyor. 👍🏻

merak edenler için fragmanını da koyayım👇🏻

Nanze Wren ve 1 diğer kişi beğendi
#2
Haliyle pek Asya dizisi izlemiyoruz, farklı ve merak edilen bi konuya sahip. En kısa sürede izleyemem muhtemelen ama bi ara gözatmayı düşünüyorum.

Öneri için teşekkürler
Cemreez beğendi

Sponsor
Bu forumda yeni yazılan yorumların görünür olması için bir yönetici tarafından onaylanması gerekiyor.
Konuya Yorum Yaz


Sponsor