Sponsor


#1
[Resim: maxresdefault.jpg]

Dizi, 15 Temmuz 2020’de Netflix Türkiye’de yayına girecek. Netflix Meksika orjinal yapımı dizi, gerilim, dram türünde yer alıyor. Meksika yapımı dizinin yayın tarihi 6 Mayıs’ta duyurulmuştu. Epigmenio Ibarra ve Kenya Márquez’in yönetmenliğini üstlendiği dizinin senaryosunu ise Leticia López Margalli tarafından kalem alındı. Dizinin başrollerinde Maite Perroni, Jorge Poza, Regina Pavón, Alejandro Speitzer ve Erik Hayser gibi isimler yer alıyor. Dizinin orjinal adı Oscuro deseo. İspanyolca olan yapım, Control Z’nin ardından Netflix’in Meksika orjinli ürettiği ve beklenti içerisinde olduğu 2. dizi olması ile ön plana çıkıyor.

Dark Desire konusu
Evli olan Alma, evden uzakta tutku dolu bir hafta sonu geçirir. Ancak bir trajediyle sonuçlanan bu kaçamak, onun en yakınlarına ilişkin gerçeği sorgulamasına yol açar. Bir kadın, üç erkek… Kurban kim? Fail kim? Hiçbir şey dışarıdan göründüğü gibi değil. Alma, hukuk öğretmeni olan evli bir kadın. Leonardo ise Alma’nın birçok gerçeği gizleyen yargıç kocası. Zoe, çiftin kızları. Darío ve Esteban ise oyunun içindeki iki özel dedektif.

Dark Desire oyuncuları ve karakterleri (cast)
Maite Perroni, Alejandro Speitzer (“El club”), Erik Hayser (“Ingobernable”) ve Jorge Poza (“Ringo”) gibi isimler dizinin başrollerinde yer alıyor.

Maite Perroni – Alma
Regina Pavón – Zoe
Claudia Pineda – García
Erik Hayser -Esteban
Alejandro Speitzer – Dario
Jorge Poza – Leonardo
Magali Boysselle – Terapeuta
Paulina Matos – Edith
Samantha Orozco – Rosalba

SponsorYorum Yazmak İçin


Ücretsiz Kaydol veya Giriş Yap

Dizi ve Filmler ile ilgili konulara dahil olmak için hemen üye olabilirsiniz veya üye olduysanız giriş yapabilirsiniz.Sponsor