Sponsor


#1
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba, aynı adı olan, Koyoharu Gotōge tarafından yazilan manga serisinin adaptasyonudur. Anime 2019 Nisanda premyere girmiştir ve şuana kadar 1 sezon (26 bölüm) den oluşmaktadır. 16 ekim 2020'de bu animenin yeni bir film'i yayınlanacktır ve ikinci sezonunda filmden sonra geleceği düsünülüyor. Demon Slayer'in IMDB puanı ve MAL puanı 8,8 dir.

özet:
Eski zamanlardan beri,söylentiler ormanlarda gizlenen ve insan eti ile beslenen demonlardan söz eder. Bu nedenle, yerel kasaba halkı asla gece dışarı çıkmaz. Efsaneye göre Demon Slayerlar da, insanlar korumak amacı ile, geceleri bu kana susamış demonları avlıyor. Genç Tanjiro Kamado için, bu söylentiler yakında onun sert gerçeği olacak. Babasının ölümünden bu yana, Tanjiro ailesinin bakımını kendine üstüne aldı. Hayatları trajedi ile sertleşebilse de, mutluluk buldular. Ancak, Tanjiro ailesinin bir Demon tarafindan katledildiğini ve kız kardeşi Nezuko Kamado'nun bir Demon'a dönüştüğü zaman, geçici sıcaklık tamamen paramparça oldu. Bununla birlikte, sürprizine göre, Nezuko hala insani duygu ve düşünce belirtileri gösteriyor. Böylece Tanjiro, ailesini öldüren Demon'u bulmak ve kız kardeşini tekrar bir insana çevirmek için uzun bir yolculuğa başlar.

TRAILER
[url=


]

[/url]
gogolunpaltosu ve 3 diğer kişi beğendi
#2
Demon Slayer her şeyi ile büyüleyici bir animeydi. Çizimleri olsun animasyonları, konusu vs. çok başarılı idi. Yanlış hatırlamıyorsam yeni bir animeydi geçen sene Nisan ayında başlamıştı, haftada bir bölüm yayınlanır ve hemen izlemek için anime sitesini saatte bir kontrol bile ederdim. Bu animeyi çok seviyordum fakat araya sınavlarım girince animenin yarısına dahi gelemeden bırakmıştım. Demon Slayer'a tekrar başlamak istiyorum fakat fırsatını bulamıyorum yakın zamanda izlemeyi düşünüyorum.
H@cker ve 1 diğer kişi beğendi
#3
Mükemmell
#4
Harika
#5
Yorumlar bana biraz garip geldi?
admin ve 1 diğer kişi beğendi
#6
(07.05.2020, Saat: 08:57)H@cker Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yorumlar bana biraz garip geldi?

Aynen ben de onu düşünüyodum?Çok tuhaf.. Gülümseme
Bi de bir şey sormak istiyorum tüm bölümlerini okudun mu ?
Anime konusunda bilgi vermişsin ama kendi düşüncelerini paylaşmamışsın.
Eğer okuduysan düşüncelerini paylaşır mısın?
H@cker ve 1 diğer kişi beğendi
#7
(07.05.2020, Saat: 20:53)Orenda Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aynen ben de onu düşünüyodum?Çok tuhaf.. Gülümseme
Bi de bir şey sormak istiyorum tüm bölümlerini okudun mu ?
Anime konusunda bilgi vermişsin ama kendi düşüncelerini paylaşmamışsın.
Eğer okuduysan düşüncelerini paylağır mısın?
Tüm bölümleri izledim (anime izlenir, manga okunur). Zaten favori anime'm olduğu için paylaştım, bunu belirtlemeyi unutmuşum  Gülme . Animasyonları çok güzel yapmişlar ve hikayeside çok güzel olmuş bence. Anime dünyasına bu anime ile girdim diyebilirim. Yeni başlayacak isen kesinlikle öneririm  Göz Kırpma .
admin ve 1 diğer kişi beğendi
#8
Yine ilginç bir konu olmuş 😁😁😁😁😁

Sponsor
Bu forumda yeni yazılan yorumların görünür olması için bir yönetici tarafından onaylanması gerekiyor.
Konuya Yorum Yaz


Sponsor