#1
Detroit Metal City, komedi türünde bağımsız olarak ilerleyen 12 bölümlük ve her bölümü on üç dakikadan oluşan animedir. IMDb puanı 8 olan bu animeyi bu sitede film olarak görmektesiniz fakat anime sitelerinde bölüm bölüm yayınlanmaktadır.
Üniversiteyi bitirmiş genç Negishi aşırı uysal, sakin, sosyal bir kişiliğe sahiptir. Fakat aynı zamanda bir death metal grubun vokalisti Krause'dır. Bu vokalist Negishi'ye tamamen zıt, kaba, ağzıbozuk, başa bela, deyim yerindeyse tam bir''bad boy''dur. Bu duruma düşmekten kendisi de pek kıvanç duymayan bu karakterimizin günlük hayatta yaşadığı zorlukları, kah Krause olup kah Negishi olması tavırlarındaki dengesizliğe yer vermektedir.
Bu anime içeriği çıplaklığa, erotik sahnelere, küfüre, itici ve olumsuz örnek oluşturabilecek davranışlara neden olacak içerikler içermektedir. Eğer animeye başlayacaksanız bunları zaten aşmış olmanız gerektiğinizin farkınızdasınızdır umarım. Onun haricinde aşırı kara mizah içeren komedi dolu bir anime. İzlerken çok zevk aldım, bir günde deviriverdim zaten. Sizin de ilginiz varsa kara mizaha, biraz da müziğe bir göz atın derim.
admin beğendi

Yorum Yazmak İçin


Ücretsiz Kaydol veya Giriş Yap

Dizi ve Filmler ile ilgili konulara dahil olmak için hemen üye olabilirsiniz veya üye olduysanız giriş yapabilirsiniz.