Sponsor


#1
Brad Pitt'in başrolünü üstlendiği Dünya Savaşı Z filmi zombi temalı bir bilim kurgu filmidir. Bir zombi salgınının başlangıcını, hükümetin politikalarını ve vatandaşın düştüğü durumları anlatıyor. Gerçekçi ve hoş bir film.
#2
İkincisi bir turlu çıkmadı . Dört gözle bekliyorum.
#3
(25.12.2020, Saat: 21:33)Dmrg Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İkincisi bir turlu çıkmadı .  Dört gözle bekliyorum.
Gelirse çok güzel olur fakat gelmez gibi
Dmrg beğendi
#4
Umarım 2.si gelir
#5
2 sene önce falan izledim o zaman ki izlenimleri olumlu yöndeydi. Şimdi nasıl bulurum bilmiyorum ama şu anlık türünde zirveye oynar gibi.
#6
Nadir sevdiğim zombie filmlerinden biri. Zaten diğeri de Zombieland
#7
Çıktığı dönemde zombi filmleri meşhurdu ama içlerinden sıyrılmayı iyi başardığını düşünüyorum. Tamam senaryo hafif basit falan ama zaten öyle sanatsal film dalında değil Kahkaha Özellikle fragmanında şu sahneyle zaten filmin çıkmasını bekletmişti bana

[Resim: dunyalar-savasi-z-2-oyunculari.gif]

Zombi filmi izleyecekseniz önereyorum  Süper
#8
Benim için en iyi zombi filmi ölümcül deney serisidir. Tabii bu film de çok güzel bir yapım. Zombi filmlerine biraz farklı bakış açısı getirdi. Brad Pitt'de çok güzel bir performans göstermişti.
#9
zombi dendiğinde aklıma ilk tad gelir fakat film olarak direkt bu film gelir tavsiye ederim sıkılmazsınız
#10
Güzel bir zombi filmiydi bence. Seri şeklinde yapsalar çok daha iyi olurdu ancak filmin finalinde bu ihtimalin önü kesildi. Daha sonradan oyunu da çıktı ve film kadar güzel bir yapım olmuş.

SponsorYorum Yazmak İçin


Ücretsiz Kaydol veya Giriş Yap

Dizi ve Filmler ile ilgili konulara dahil olmak için hemen üye olabilirsiniz veya üye olduysanız giriş yapabilirsiniz.Sponsor