Nasıl olmuş?
Sonunda!
100.00%
8 100.00%
Beğenmedim 🙄
0%
0 0%
Katılımcı sayısı: 8 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Sponsor


#1
Selamlar herkese, birkaç gündür artan talep üzerine forumda açılacak konular ile ilgili bazı geçici kısıtlamalar getirilmiştir.

» Sistem Nasıl İşleyecek?
Öncelikle açtığı konular ile ilgili şikayet aldığımız üyelere mesaj atılarak bu konu hakkında bilgilendirme yapılacak ve uyarılacaktır.

Ardından yine "Bu dizi ne?" gibi veya sadece emojiden oluşan basit konular açmaya devam etmesi halinde geçici süreli konu açması kısıtlanacaktır. Bu tamamen engellenecek anlamıma gelmiyor. Yine konu açabilecek fakat açtığı konular anında yayınlanmayacak, bir yönetim üyesi konuyu inceleyip onaylaması gerekecek. Ayrıca bu cezalar çoğu zaman sadece 24 saat sürecektir. Ardından yasağınız kaldırılacaktır. Tabi devamı halinde önce 72 saatlik bir kısıtlama ve ardından süresiz kısıtlama alabilirsiniz.

Kısıtlama aldığınızda konu açmaya devam edebilirsiniz, sadece açtığınız konular bir yönetici tarafından onaylanmalıdır. Ayrıca Konu Dışı gibi bazı kategorilerde açılacak kısa konularda istisnalar olabilir.

Aslında istediğimiz şey kısa bir cümle yazacaksanız bununla ilgili daha önce açılmış bir konuya yazmanızdır. Eğer ortaya bir şey koyacaksanız, bir bilgi verecekseniz yeni konu açmanızdır.

Bunların dışında konu açma kısıtlaması geldikten sonra veya gelmese dahi konulara ardı ardına anlamsız, bilgi verici olmayan ve sadece yarışmalarımızdan puan kazanmak için spam şeklinde mesaj atılması durumunda mesaj kısıtlaması alabilirsiniz. Yine mesaj yani yorum atabileceksiniz fakat bir yönetici onayladığında yayınlanacaktır.

» Kısıtlama Alan Kişilerin Üyelik Grupları
Bildiğiniz üzere şu an sitemize üye olan herkes Onaylı Üye olmakta. Fakat görüyoruz ki, çok fazla şikayet almaya başladık ve bir önlem almak zorunda kaldık.

→ Onaylı Üye: Konu açabilir, yorum yazabilir. Yaptığı işlemler bir yönetici onayı gerektirmez.
→ Kayıtlı Üye: Konu açtığında yönetici onayı gerekir. Hala istediği konulara yorum yazmaya devam edebilir.
→ Kısıtlı Üye: Konu açtığında veya bir konuya yorum yaptığında yönetici onayı gerekir. Yinede konu açmaya devam edebilir.
→ Yasaklı Üye: Yasak süresi bitene kadar foruma giriş yapamaz. Dilerse instagram hesabımızdan veya mail ile bize ulaşarak yasağını sildirmeyi talep edebilir.

Aklınıza takılan soruları sormaktan lütfen çekinmeyin. Ayrıca anketimize katılmanız önemli, eğer siz istemezseniz koyduğumuz bu kısıtlamalar tamamen kaldırılabilir. Biz sizin için uğraşıyoruz, sizin taleplerinize göre hareket ediyoruz Gülümseme
Medet.63 ve 10 diğer kişi beğendi
#2
Benim bir sorum olacak bu konuyla ilgili değil ama
Uygulamanın bildirimleri telefonuma bildirim olarak gelmiyor (bu yalnız bende mi böyle yoksa uygulamanın böyle bir özelliği yok mu? Bilmiyorum ) yani birisi yorumumu beğendiğinde benim bundan haberim olmuyor uygulamaya giriyorum acaba bildirim var mı diye ancak öyle öğrenebiliyorum , mesela instagramda dolaşırken dedirtenden bildirim gelse ve ben bildirimi tıklayarak uygulamaya girebilsem iyi olmaz mı , derdimi anlatabildim mi acaba?
gogolunpaltosu ve 1 diğer kişi beğendi
#3
(05.04.2020, Saat: 14:16)Elvedajune Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim bir sorum olacak bu konuyla ilgili değil ama
Uygulamanın bildirimleri telefonuma bildirim olarak gelmiyor (bu yalnız bende mi böyle yoksa uygulamanın böyle bir özelliği yok mu? Bilmiyorum ) yani birisi yorumumu beğendiğinde benim bundan haberim olmuyor uygulamaya giriyorum acaba bildirim var mı diye ancak öyle öğrenebiliyorum , mesela instagramda dolaşırken dedirtenden bildirim gelse ve ben bildirimi tıklayarak uygulamaya girebilsem iyi olmaz bil
Bana da bildirim gelmiyor. Bence bildirimler uygulama içi.
gogolunpaltosu ve 1 diğer kişi beğendi
#4
(05.04.2020, Saat: 14:20)Muhammet Ali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bana da bildirim gelmiyor. Bence bildirimler uygulama içi.
Hıh benimde kastetdiğim bu 😊
Keşke bildirim gelse
gogolunpaltosu beğendi
#5
(05.04.2020, Saat: 14:56)Elvedajune Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hıh benimde kastetdiğim bu 😊
Keşke bildirim gelse

[Resim: attachment.php?aid=28]

Gördüğünüz üzere aslında mobil uygulamamızın bir bildirim desteği var. Eğer mobil uygulamayı kullanıyorsanız muhtemelen şimdi size de bildirim gelmiştir Gülümseme

Sadece mobil uygulamamız geliştirme aşamasında ve bunun mümkün olabilmesi için çalıştığımızı bilmenizi isterim Gülümseme
beyzaland ve 2 diğer kişi beğendi


Ek Dosyalar    
#6
Bana bildirim az önce geldi admin
admin ve 1 diğer kişi beğendi
#7
Beklediğim haber... çok iyi olmuş teşekkürlerrr🤗👼🏼
gogolunpaltosu ve 1 diğer kişi beğendi
#8
Öncelikle bu konu için çok teşekkür ederim.
Uygulama için çok iyi olmuş bence
Bi de ..
Çoğu kişi bildirimlerde sıkıntı olduğundan bahsetmiş.
Benim öyle bir sıkıntım yok
Hatta anında geliyor bildirimler.

Uygulamadan çok memnunum.
Umarım daha iyi yerlere gelirsiniz..
gogolunpaltosu beğendi
#9
Merhaba, yorumlarda bahsi geçen bildirimden farklı olarak değinmek istediğim bi konu var. Kimseyi tenzih etmek istemem ancak bazı üyelerin konu açtığı filmler/diziler internette dolaşan yorumlardan ibaret. Sırf başlık açmak için açılmış gibi. Buna da dikkat edilirse güzel olur diye düşünüyorum. 🌸
gogolunpaltosu ve 1 diğer kişi beğendi

SponsorYorum Yazmak İçin


Ücretsiz Kaydol veya Giriş Yap

Dizi ve Filmler ile ilgili konulara dahil olmak için hemen üye olabilirsiniz veya üye olduysanız giriş yapabilirsiniz.Sponsor