Sponsor


#1
Komedi dizisi olaması yanı sıra bize hayat dersleri veren bir dizi olan how i met your mother da hepimizi etkileyen ve kendimizden bişeyler bulduğumuz replikler hep oldu işte birkaç tanesi sizinkiler hangileri?

  • Ama hayatta bazı şeylerin hata olduğunu bilirsin, ama hata olduğunu tam olarak bilemezsin, çünkü hata olduğunu gerçekten öğrenmenin tek yolu o hatayı yaptıktan sonra geriye dönüp “evet bu bir hataydı” demektir.
    Yani aslında o hatayı yapmamak daha büyük bir hatadır. Çünkü o zaman bütün hayatın boyunca o şeyin hata olup olmayacağını bilmeyerek yaşarsın.
  •  Neden sadece kötü şeylere veda etmiyorsun ? Kaybolmuş hissettiğin anlara evet yerine hayır cevabını aldığın zamanlara tüm yara berelere tüm kalp kırıklıklarına cidden son kez yapmak istediğin şeylere veda et.
  • Oyun oynamaya devam etmekmi istiyorsun yoksa kazanmak mı?
  • Çünkü yaptığın her bir iyilik dalga etkisi yaratır.
  • Ona onu sevdiğimi söyledim. Birine söylenebilecek en kötü şeymiş.
gamzebaytur ve 2 diğer kişi beğendi
#2
"Gece saat 2’yi geçtiği zaman, sadece uyu. Çünkü gece 2’den sonra verdiğin kararlar, yanlış kararlardır. İyi olan hiçbir şey gece saat 2’den sonra gerçekleşmez.”
simgeyybn ve 2 diğer kişi beğendi

SponsorYorum Yazmak İçin


Ücretsiz Kaydol veya Giriş Yap

Dizi ve Filmler ile ilgili konulara dahil olmak için hemen üye olabilirsiniz veya üye olduysanız giriş yapabilirsiniz.Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Görüntülenme Cevap Son Cevap
En Sevdiğimiz Dizi Intro'ları gamzebaytur 5724 39 11.01.2021, Saat: 22:51
Son Cevap: EsraGNY
En sevdiğimiz Friends bölümleri Zeyn 2148 9 19.05.2020, Saat: 02:46
Son Cevap: peace

Sponsor