Sponsor


#1
Hayatın zorluklarıyla cebelleşen manga yazarı Satoru Fujinuma, kendisini ifade edememe korkusuyla yüzleşmektedir. Ancak, ölüm ve faciaları engellemeye zorlayan doğaüstü bir yeteneği vardır. Bu olaylar gerçekleşmeden önce, zamanda geri gider ve bu süreç sürekli tekrar eder; ta ki söz konusu olan kaza önlenene kadar.

Bir gün, kendisini katil durumuna düşüren bir kazaya karışır. Kurbanı kurtarma çabasıyla kendisini geçmişe yollar. Fakat, sınıf arkadaşı Kayo Hinazuki'nin kaybolmasından bir ay önceki zamana, ilkokul öğrencisi olduğu yıllara gelmiştir. Bunun üstüne, Satoru kendisine yeni bir görev edinir: Kayo'yu kurtarmak ve kayboluşundaki gizemi çözmek.


Şahsen beğendim ve diziye puanım 7/10
#2
Netflix'de mevcut olan bu dizimizin asıl kaynağı boku dake ga inai machi adlı animeden olduğunu biliyor muydunuz? canlandırılması yapılan birçok içerik gibi bu animenin de dizisini yaptı Netflix. 
daha öncesinde 'boku dake ga inai machi' adlı animenin başılığını açmıştım:
Erased adıyla bilinmekte. tıklayarak ulaşabilirsiniz içeriğe.
Muhammet Ali beğendi
#3
(06.04.2020, Saat: 22:25)gogolunpaltosu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Netflix'de mevcut olan bu dizimizin asıl kaynağı boku dake ga inai machi adlı animeden olduğunu biliyor muydunuz? canlandırılması yapılan birçok içerik gibi bu animenin de dizisini yaptı Netflix. 
daha öncesinde 'boku dake ga inai machi' adlı animenin başılığını açmıştım:
Erased adıyla bilinmekte. tıklayarak ulaşabilirsiniz içeriğe.
Moderatör Bey, bakıyorum da her konuda bilgilisiniz 😂🙏🙏
gogolunpaltosu beğendi

SponsorYorum Yazmak İçin


Ücretsiz Kaydol veya Giriş Yap

Dizi ve Filmler ile ilgili konulara dahil olmak için hemen üye olabilirsiniz veya üye olduysanız giriş yapabilirsiniz.Sponsor