Sponsor


#1
Acun Ilıcalı'nın kurduğu dijital dizi,film platformu. 2gün önce piyasaya sürüldü. Daha yeni olduğu için içinde pek içerik yok fakat zamanla gelir. 2paket olarak sürülüyor. Biri aylık 9.90tl iken diğeri 19.90tl. Fark olarak ucuz olanında reklam çıkıyor. Bu biraz kötü açıkçası. Sonuçta para verdiğiniz bir şeyde bile reklam çıkması biraz kötü. Exxen ile ilgili sizin fikirleriniz neler?
kimpossible ve 1 diğer kişi beğendi
#2
Yüklemedim yüklemeyi de düşünmüyorum. İçerikleri güzel ama albenisi yok uygulamanın. Bence çıkması pek mantıklı değildi.
kimpossible ve 2 diğer kişi beğendi
#3
Güzel içerikleri ileride belki olur ama gördüğüm 1 2 sahne yüzünden en azından şu anlarda üye olmak hayatımda yapacaklarımda son sıralara oynar. Kitlesi belli zaten yapımcılar da bi yönden haklı.
admin ve 2 diğer kişi beğendi
#4
exxen'in amacı iç açıcı görünüyor fakat yerli bir "netflix" yaratmak o kadar da kolay değil. halihazırda içerikler çok sıkıntılı ve belli başlı kitleye hitap ediyor. bu konuda çok fazla geliştirebilmeli platform kendini. illa "türk-yerel" dijital ortam diye de göklere çıkarmaya gerek yok.

fiyatlandırma şu an 9.90TL'lik bir sayıyla sabit. eğer reklamları kaldırmak ve indirme özelliğini aktif etmek istiyorsanız cebinizden bir 10TL daha çıkartmalısınız.
EvriFaessa ve 3 diğer kişi beğendi
#5
Acunun kızı için yaptığı ufak bir fedakarlık.
Mirac ve 1 diğer kişi beğendi
#6
Blutv'nin daha başarılı olduğunu düşünüyorum şimdilik. Diğer online dizi-film siteleri ile yaptıkları anlaşmalar güzel ilerliyor.

Normal People , The Handmaid's Tale gibi güzel dizileri barındırıyor. Diğer yandan Exxen, Youtuber toplama kampı ile ne kadar ilerleyebilir bilemiyorum.

Çok fazla film ve dizi izleyen biri olmama rağmen ve şu sıralar boş zamanım olmasına rağmen 7 günlük ücretsiz denemeyi bile almaya gerek duymadım.

Umarım başarılı olur ve güzel diziler çıkar fakat şu an ayda 20tl gibi bir rakam ödemeyi düşünmüyorum. Bunun sebebi pahalı olması değil, izleyecek bir şeyin olmaması. Birde reklamlardan nefret ettiğim için olabildiğince her uygulamada premium vs alan biriyim eğer alırsam 10tl olanı almam zaten.

Konuşanların tüm bölümlerini izledim ve izlemeyi seviyorum. Birkaç bölüm yayınlandıktan sonra bir kez üyelik alıp konuşanları izleyip daha sonra iptal ederim muhtemelen Gülümseme
gogolunpaltosu ve 4 diğer kişi beğendi
#7
Web tasarımı ve içerikleri değişirse bir de şu youtuberlari toplamaktan vazgecerlerse güzel bir iş çıkabilir ama özellikle web tasarımına acil el atmaları lazım
kimpossible ve 2 diğer kişi beğendi
#8
Ayrıca exxene aylık 10tl vermek yerine amazon prime'a 8tl vermek daha mantıklı. Amazon prime ın sadece dizi film değil başka ayrıcalıklarıda var
kimpossible beğendi
#9
dizi film platformları arasında yeni olan kimine göre başarılı kimine göre içerik açısından gereksiz olan bi platform. fiyat açısından bakılırsa fazla amazon prime dizi film yanında daha fazla avantajlar sunuyor exxen yerine amazon tercih ederim.
Mirac ve 1 diğer kişi beğendi
#10
(03.01.2021, Saat: 23:56)EvriFaessa Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güzel içerikleri ileride belki olur ama gördüğüm 1 2 sahne yüzünden en azından şu anlarda üye olmak hayatımda yapacaklarımda son sıralara oynar. Kitlesi belli zaten yapımcılar da haklı bi yönden 
Çoğu içeriğin başrolü youtuberlar. Fiyatlarda bu içerikler için bence pahalı.

(04.01.2021, Saat: 21:56)Busetrk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: dizi film platformları arasında yeni olan kimine göre başarılı kimine göre içerik açısından gereksiz olan bi platform. fiyat açısından bakılırsa fazla amazon prime dizi film yanında daha fazla avantajlar sunuyor exxen yerine amazon tercih ederim.
Aynı fikirdeyim. Amazon prime almak daha mantıklı
kimpossible ve 1 diğer kişi beğendi

Sponsor
Bu forumda yeni yazılan yorumların görünür olması için bir yönetici tarafından onaylanması gerekiyor.
Konuya Yorum Yaz


Sponsor