Sponsor


#1
P(kendi fikrine göredir)


The 100 8/10 (fantastik) Radyasyon patlaması nedeniyle uzaya gitmiş insan ırkının seneler sonra 100 adet genç suçluyu dünyanın yasanabilirligini test etmeleri için dünyaya gönderiyorlar ama yalnız olmadıklarını anlıyorlar.


Containment 8/10 (dram) (virus yayılmasıyla ilgili bir dizi. Tek sezon.


Once upon a time 7.5/10 (fantastik) masallardan olan karakterlerin kötü kraliçenin yaptığı bir lanet ile hafızaları silinmiş şekilde dünyaya hapsolmalarinj anlatıyor.


Gotham 7/10 ( DC evreninde geçen bir dizi)
Cloak&Dagger 6.5/10 ( Marvel dizisj olan bu dizide iki genç var. İkisininde özel güçleri var ve bu özel güçleri ikiside yeni keşfediyor ve sonradan güçlerinin birbirlerine bağlantılı olduğunu öğreniyorlar.)Glee 7/10 ( müzikal) Bir lisede müzik kulübünde geçen eğlenceli ama öğretici bir dizi.


Jane the Virgin 8/10 ( Rutin kadınsal kontrol için bir kadın hamile olduğunu öğreniyor. Ama sorun şu ki kadın bakire. Ve ayrıca nişanlı. Aslında hamile kaldığı adamın kardeşi doktor ve yanlışlıkla spermleri kardeşinin sevgilisine değil bu kızımıza yerleştiriyo. Aşırı eğlenceli ve bazen çok hüzünlü bir pembe dizi.
admin ve 1 diğer kişi beğendi
#2
Brooklyn Nine Nine. Sitcom dizilerinin en sevilenlerinden. Bu aralar felaket senaryolu dizilere/filmlere tahammülüm yok. İzleyip psikolojimi daha fazla bozamam.

Onun dışında Iteawon Class izliyorum. Netflix'in Uzakdoğu orijinallerinden. Güzel dizi. Bakmak isteyenler için dram/biraz komedi/ bolca değişik karakterler mevcut.

Ama cidden sağlam gülmek isteyen ve uzakdoğu dizilerine önyargısız olanlara tavsiyem Welcome to Waikiki. İzleyin, birkaç bölüm sonra keyfiniz yerine gelecek ve bana teşekkür edeceksiniz.

1-2 hafta önce de Medici'ye başladıydım. İlk sezonu bitirdim. Sevdim diyebilirim. Belki sonra devam ederim Kahkaha

Bir de Hayao Miyazaki filmlerine takmış durumdayım. Ne sevimli şeyler onlar ya (bknz: Ruhların Kaçışı)

Böyle işte.

Dizi tavsiyesi olan varsa alırım bir dal.
melisandre beğendi
#3
GAME OF THRONES
BREAKİNG BAD
SHERLOCK
MR. ROBOT
HIMYM

Sponsor
Bu forumda yeni yazılan yorumların görünür olması için bir yönetici tarafından onaylanması gerekiyor.
Konuya Yorum Yaz


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Görüntülenme Cevap Son Cevap
Hangi dizinin en favori bölümünüz hangisidir? Srmst_16 2436 8 18.06.2020, Saat: 12:44
Son Cevap: Zeyn

Sponsor