Sponsor


#1
[Resim: 576-19052043035.jpeg]

Netflix üzerinde yayınlanan Glow Up, BBC destekli bir make-up artist yarışması. Birbirinden yetenekli binlerce kişi arasından seçilen 10 yarışmacı, geleceğin en iyi makyaj sanatçısı olmak için çalışıyorlar.

Yarışmacılar, her hafta verilen konseptlerle yeteneklerini, sanatçılıklarını ve hayal güçlerini yaptıkları makyajlarda göstermek zorundalar. En az etkileyen 2 kişi gün sonunda yüzleşmeye kalıyor ve başarılı olamayan yarışmadan ayrılıyor.

Kimin eleneceğine karar verecek olan jüriler ise Mac Cosmetics’in kıdemli sanatçısı Dominic Skinner ve Loreal Paris’in evrensel makyaj direktörü Val Garland. Ve tabii ki her hafta sektörün en ünlü ve en başarılı isimlerinin eşliğiyle birlikte yeni nesil makyaj sanatçıları arıyorlar.

[Resim: 576-19052043053.jpeg]

Bu yarışmada normal makyajlar beklemeyin, sanatın makyajla yüze aktarılmış hali olarak düşünün. Alışılagelmiş şekilde makyaj teknikleri, göz altı kapama veya dudak dolgunlaştırma gibi günlük kullandığımız hileler yok. Yarışmacılar sanatlarını fırça ve boyalarla modellerin yüzlerinde gösteriyorlar, yani çok daha farklı ve çok daha sanatsal bir yarışma Glow Up. 

Toplam 8 bölüm olan bu yarışma görsel şölenle birlikte yaratıcıkları ve tasarımları izlemek çok keyifli. Makyajın gerçekten bir sanat olduğunu vurguluyor. Eğer makyaja ve sanata ilginiz varsa kaçırmayın derim. Yarışmada da denildiği gibi, it’s time to glow up!

[Resim: 576-19052043746.jpeg] 

gogolunpaltosu ve 4 diğer kişi beğendi
#2
Makyaj ile alakalı en iyi yarışmalardann
gamzebaytur beğendi
#3
Çok güzel yarışma tavsiye ederim
gamzebaytur beğendi
#4
Makyaj yapmayı yarısmaya dökmek güzel bisey
gamzebaytur beğendi

Sponsor
Bu forumda yeni yazılan yorumların görünür olması için bir yönetici tarafından onaylanması gerekiyor.
Konuya Yorum Yaz


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Görüntülenme Cevap Son Cevap
Moda Tutkunları İçin Rengarenk Bir Yarışma: Next in Fashion gamzebaytur 3872 6 26.05.2020, Saat: 17:03
Son Cevap: beyzaland

Sponsor