Sponsor


#1
Forum tanıtımı videomuzu yayınladık! Video hakkında sizler ne düşünüyorsunuz?Tanıtımımızda kullandığımız dizi ve filmlerin kaçını tanıyabildiniz? Hatta kaç tanesini izlediniz, bilenleri yorumlara bekliyorum Gülümseme

Dizi incelemeleri, film yorumları, netflix analizleri, dizi film teorileri ve izlediğin dizi ve filmleri konuşacak bir platform mu arıyorsun? Bütün dizileri izlediğin için dizi bulamamaktan mı yakınıyorsun?

Başta biz de bu durumdan çok şikayetçiydik, sonrasında dedirten.com'u kurduk. Eğer bütün dizileri izlediğini düşünüp alternatif diziler arayıp bulamıyorsan dedirten.com'a gel.

Burada izlediğin diziler hakkında yorumlar yazabilirsin ve tüm dizi ve filmlerin eleştiri ve incelemelerini bulabilirsin. Hem de spoiler olmadan! Birbirinden güzel dizileri ve filmleri keşfedip izlediklerin hakkında yorumlar yapmak istersen hemen şimdi dedirten.com'a gel ve bu büyük dizi ve film inceleme forumuna katıl!
birnetflixikisen ve 8 diğer kişi beğendi
#2
Elinize sağlık güzel olmuş, biraz daha forumun görünümü de katılabilirdi. Tekrardan elinize sağlık.
admin ve 2 diğer kişi beğendi
#3
@red daha önce -en azından youtube'da- bir forum için tanıtım videosu yapıldığını görmediğim için önce nasıl bir şey olması gerektiği konusunda çok düşündük. Sonra dizi ve filmlerden görüntüler seçtik ve ortaya böyle bir video çıktı

Sonuçtan memnunuz ve biz beğendik, ayrıca konulara nasıl görsel eklenir veya en basitinden nasıl konu açılır gibi rehber videolarında zaten forumdan görüntüler bol bol olacak, bunu youtube sponsor reklamları için hazırladık Gülümseme
gamzebaytur ve 4 diğer kişi beğendi
#4
Ellerinize sağlık çok güzel gözüküyor. Çok heyecanlıyım yeni gelecek arkadaşlar için. Umarım onlar da bu forumu fark ederler ve bizim gibi burada eğlenirler.
admin ve 2 diğer kişi beğendi
#5
Vayy. Çok hoş olmuş. Daha önce hiç platform tanıtım videosu izlememiştim. Geçişler güzel ama renk sanki biraz koyu mu? Bana mı öyle geldi.
admin ve 2 diğer kişi beğendi
#6
@ayseabaci @Nanze Wren güzel yorumlarınız ve düşünceleriniz için çok teşekkür ediyorum. Tabi bir anda yüzlerce kişinin gelip gitmesini istemeyiz, onun yerine yavaş yavaş büyümek her zaman en sağlıklısıdır ve şu an her geçen gün artan üye sayısı ve reklam bütçesiyle sesimizi duyurmaya ve platformumuzu tanıtmaya devam edeceğiz.

Tabii bu süreçte rekabet olmalı fakat maalesef birebir rakibimiz yok, şimdilik benzer forum sitelerinin sitemizde bulunan kategorileri kopyaladığını görüyoruz ama bu başarılı olmak için yeterli değil Gülümseme
ayseabaci ve 2 diğer kişi beğendi
#7
(30.05.2020, Saat: 00:22)admin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ayseabaci @Nanze Wren güzel yorumlarınız ve düşünceleriniz için çok teşekkür ediyorum. Tabi bir anda yüzlerce kişinin gelip gitmesini istemeyiz, onun yerine yavaş yavaş büyümek her zaman en sağlıklısıdır ve şu an her geçen gün artan üye sayısı ve reklam bütçesiyle sesimizi duyurmaya ve platformumuzu tanıtmaya devam edeceğiz.

Tabii bu süreçte rekabet olmalı fakat maalesef birebir rakibimiz yok, şimdilik benzer forum sitelerinin sitemizde bulunan kategorileri kopyaladığını görüyoruz ama bu başarılı olmak için yeterli değil Gülümseme
Kesinlikle katılıyorum.

Tebrik ederim, çok iyi fikir; diğer platformlardan daha çok getirisi olabilir.(üye bazlı) Sadece seslendirmen arkadaşımızda vurgu konusunda bir eksiklik var gibi, sen daha iyi bilirsin.

"Dedirten" bir forum olarak yolumuz uzun, tüm kaliteli filmsever arkadaşlarımızı buraya toplayacağız Gülümseme
gamzebaytur ve 2 diğer kişi beğendi
#8
It is gooooooood
Başarılar diliyorum (neden biraz uyumuyorsunuz? Psişik güçlerim varmışçasına uyumanız gerektiğini hissediyorum. Evet evet siz, forumun arka planındakiler, yep, sleep)
gamzebaytur ve 2 diğer kişi beğendi
#9
çok hoş olmuş elinize sağlık umarım forum daha da büyür Gülümseme
hashasin ve 2 diğer kişi beğendi
#10
güzel video olmuş
admin ve 2 diğer kişi beğendi

Sponsor
Bu forumda yeni yazılan yorumların görünür olması için bir yönetici tarafından onaylanması gerekiyor.
Konuya Yorum Yaz


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Görüntülenme Cevap Son Cevap
Dedirten.com Forum Kuralları admin 1126 0 25.01.2020, Saat: 02:02
Son Cevap: admin

Sponsor