Sponsor


#1

Netflix'ten yine ilginç bir belgesel. Have a Good Trip, sizin halüsinasyon gormenize neden olan uyuşturucuları ve bunları kullanan ünlülerin anılarını anlatıyor.
"Good Trip" adının konması da uyuşturucuyla bağlantılı aslında. Bad Trip,ölüm tribi olarak da bilinir, bu tarz maddeleri kullanan kişilerin geçirdiği kötü bir psikolojik durum. Bu belgeseldeki ünlüler de sizi bu durumla tanıştırıyor ve kendi bad triplerini anlatıyor.
A$AP Rocky,Nick Offerman, Sting, Sarah Silverman,Adam Scott ve daha bircok ünlüyü içeren bu belgesel, çeşitli animasyonlarla aslında biraz da bu duruma dikkat çekmek için yapılmış.

Açıkçası bana çok ilginç ve alışılmamış geldi. Çünkü uyuşturucu ve madde bağımlılığı konuları dizilerde islense bile kimse ciddi ciddi konuşmuyordu. Bu belgesel  izlediginizde gerçekten bilgi sahibi oluyorsunuz ve ünlülerin tavsiyelerini, uyuşturucu kullanımıyla ilgili görüşlerini ve anılarını dinliyorsunuz.
 Anlatım açısından çok zengin ve görsel olarak tatmin  edici.  Sadece biraz tuhaf tabiki. 
Örneğin Sting, herkesin bu deneyimi yasamasi gerektiğini söylüyor. Kötü bile olsa bunun hayatlarında  olması gerektiğini düşünüyormuş. Kahkaha

İyi seyirler 💜
admin ve 1 diğer kişi beğendi

Sponsor
Bu forumda yeni yazılan yorumların görünür olması için bir yönetici tarafından onaylanması gerekiyor.
Konuya Yorum Yaz


Sponsor