#1


Dizinin Türkçe İsmi: Çevrimiçi Uyuşturucu Nasıl Satılır (Hızlı)
Yayınlanma Tarihi: 31 Mayıs 2019

Şimdiye kadar bir sezonu yayınlanan dizinin 6 bölümü bulunmaktadır.

Gerçek bir öyküden esinlenilerek yazılan, suç draması ve gençlik draması ögelerini harmanlayan komedi-drama bir dizi olan How to Sell Drugs Online (Fast), Almanya yapımı bir dizi.

Dizinin konusu ise; iki yakın arkadaş olan Moritz Zimmermann ve Lenny Sander, vakitlerini bilgisayar oyunu oynayarak ve internet sitesi tasarlayarak geçiren, 16-17 yaşlarında iki zeki gençtir.

[Resim: AAAABWkyhkY1SvecLZxIuCswCKFvuEkEpENMH5oX....jpg?r=bf5]

Lenny, tekerlekli sandalye ile ulaşımını sağlayan, önümüzdeki birkaç yıl içinde ölmesi beklenen bir hastalığa sahip. Öleceği gerçeğini kabullenmiş, pozitif bir genç.

Moritz ise son bir yılını ABD’de geçirmiş olan çok sevdiği kız arkadaşını özlemle bekleyen, kızın dönüşüyle beraber beklediğini bulamayan, terk edilme durumuyla karşı karşıya kalmış, hayal kırıklığına uğramış bir ergen.

Moritz’in yurt dışında geçirdiği süre zarfında ekstazilere ilgi duymaya başlayan eski kız arkadaşını geri kazanmak umuduyla internet üzerinden uyuşturucu satmaya karar verir. İlk başta Lenny bu konuda Mortize destek olmasada sonrasında o da bu işe girer. Kaybedecek çok şeyleri olmadığına inanan bu iki genç böylece suç dünyasına ilk adımlarını atarlar ve olaylar gelişir.

İlk sezonu, süreleri 25-32 dakika arasında değişen 6 bölümden oluşan dizi bir günde bitirilebilecek türden. Dizinin 2. sezonunun olup olmayacağına dair ise henüz bir bilgi yok fakat izleyicilerden gelen yoğun istek üzerinde 2. sezonun çekilmesi çok olası.
Oldukça eğlenceli ve komik olan bu diziyi sizlere mutlaka tavsiye ediyorum.
peace ve 2 diğer kişi beğendi
#2
Boş vaktiniz olduğunda eğlenmek için izleyebileceğiniz bir dizi. Çerezlik. Normalde konu olarak sıkıcı gelir bana bu tarz ama bu diziyi izlerken sıkılmadım. Bide bazı yerlerde ana karaktere acayip sinir oldum. 'Niye öyle yaptın ki' derken buldum kendimi hep😄 Vakit geçirmek için izlenebilecek güzel dizilerden😊
admin beğendi

Yorum Yazmak İçin


Ücretsiz Kaydol veya Giriş Yap

Dizi ve Filmler ile ilgili konulara dahil olmak için hemen üye olabilirsiniz veya üye olduysanız giriş yapabilirsiniz.Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Görüntülenme Cevap Son Cevap
Insatiable (2018-2019) admin 167 4 21.04.2020, Saat: 00:59
Son Cevap: Nanze Wren