Sponsor


#1

2018 - 2019 / 45Dak. / Komedi, Dram
Yönetmen; Lauren Gussis
Oyuncular: Debby Ryan, Dallas Roberts, Christopher Gorham
Ülke: ABD
Orijinal kanal: Netflix
Insatiable, asıl mesleği avukatlık olan bir adam ile kendisine zorbalık yapanlardan intikam almak isteyen genç bir kızın hikayesini anlatıyor. Liseye giden bir genç kız Patty’nin kiloları ile başı derttedir. Patty kilosu yüzünden okulda arkadaşlarının zorbalığına maruz kalır. Birkaç arkadaşı dışında okuldaki herkes onun kiloları ile alay etmektedir. Onun içindeki potansiyeli görebilen tek kişi ise bir avukat olan Bob’dur. Bob, Patty’yi içine düştüğü durumdan kurtarmaya kararlıdır. Patty, Bob’un yardımıyla ülkeden düzenlenen güzellik yarışmasına katılır. İkili büyük bir hırsla çalışmalara başlar. Patty bu sayede kendisiyle dalga geçenlerden intikam alabilecektir. Genç kıza koçluk yapan Bob ve karısı Coralee onun yarışmayı kazanması için ne gerekiyorsa yapmaktadır. Patty, kilolarından kurtulup bambaşka biri haline döndüğündeyse tüm okulun ilgi odağı haline gelir. Fakat intikam yemine eden genç kızın yapacakları henüz bitmemiştir. Lauren Gussis’in yaratıcısı olduğu dizide Patty karakterini Debby Ryan canlandırıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Dallas Roberts, Kimmy Shields, Alyssa Milano, Erinn Westbrook, Michael Provost gibi isimler yer alıyor.
Sevilayy ve 2 diğer kişi beğendi
#2
Diziyi çıkışının ilk zamanlarında izlemiştim. 5 üzerinden bir puan verecek olsam bu 3 olurdu. Bazı bölümleri her ne kadar keyiflendirse de bazıları da bir o kadar sıktı. Konusu farklı ama Debby Ryan'ın daha iyi bir işte olacağını düşünmüştüm. Dizi tam olarak "kimin eli kimin cebinde belli değil" kafasında. Hiç ummadığım ilişkiler yaşandı. Genel anlamda beklentimi karşılamadı diyebilirim.
beyzaland beğendi
#3
Absürd, kara mizah komedisi yapmaya çalışmışlar ama bence Debby'i harcamışlar. Ben hiç sevemedim. (Absürtlüğün ve kara mizahında bir şekli vardır) Misal After Life son yıllarda gelen en iyi kara mizah yapımlarından bana göre. Hem gülesiniz hem ağlayasınız geliyor tam olarak. Bu dizide ise verilmeye çalışılan "Şişko kız" mesajı ne yazık ki kurguda saçmalamaları yüzünden leş bir hal almış diyebilirim kendi fikrimce. Sevenleri var mıdır bilemem ama Netflix güzelim dizileri iptal edeceğine şunu çekmeseymiş keşke.
#4
bazı bölümleri eğlenceli bazı bölümleri çok sıkıcı

SponsorYorum Yazmak İçin


Ücretsiz Kaydol veya Giriş Yap

Dizi ve Filmler ile ilgili konulara dahil olmak için hemen üye olabilirsiniz veya üye olduysanız giriş yapabilirsiniz.Sponsor