Sponsor


#1
Freaks and geeks ???
 James Franco , Jason Segel’li kadrosuyla 1 sezon sürmesi hiç adil değil. Kısaca konusu 80’li yıllarda lisede geçen bir gençlik dizisi ama bu gençlik fena bi gençlik dksksk. 
İZLEYİN , ŞİDDETLE VE HİDDETLE TAVSİYE EDİLİR
#2
(03.02.2020, Saat: 23:32)f.ebrar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Freaks and geeks ???
 James Franco , Jason Segel’li kadrosuyla 1 sezon sürmesi hiç adil değil. Kısaca konusu 80’li yıllarda lisede geçen bir gençlik dizisi ama bu gençlik fena bi gençlik dksksk. 
İZLEYİN , ŞİDDETLE VE HİDDETLE TAVSİYE EDİLİR
Daredevil 4. Sezonu mutlaka isterdim. Ayrıca Sherlock'u da istiyorum, nerede bu 5. Sezon?
#3
Sense8

2. sezona ek olarak getirilen özel final bölümü de güzeldi ama bi 3. sezon harika olmaz mıydı be?
Nursena beğendi
#4
(04.02.2020, Saat: 00:12)worldwideweb Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sense8

2. sezona ek olarak getirilen özel final bölümü de güzeldi ama bi 3. sezon harika olmaz mıydı
ağğağağağ Sense8 de kanayan yaramdır. 2 buçuk saatlik final in 1 dakikasında bile sıkılmamıştım. Bir daha zor gelir bunun gibisi.  
Bazen hala  ‘what’s up’ şarkısında ufak sense8 klip çekimi yaparım kafamda

(04.02.2020, Saat: 00:02)gogolunpaltosu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Daredevil 4. Sezonu mutlaka isterdim. Ayrıca Sherlock'u da istiyorum, nerede bu 5. Sezon?
Sherlock’ un gelmiyeceğine zor da olsa inandırdım kendimi....
worldwideweb beğendi
#5
(04.02.2020, Saat: 00:38)f.ebrar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ağğağağağ Sense8 de kanayan yaramdır. 2 buçuk saatlik final in 1 dakikasında bile sıkılmamıştım. Bir daha zor gelir bunun gibisi.  
Bazen hala  ‘what’s up’ şarkısında ufak sense8 klip çekimi yaparım kafamda

Final bölümünü 2 kez hiç sıkılmadan izledim. Bölümün sonunda çıkan "For our fans" yazısı ile kalbimi çaldılar.

Bu arada bu bölüme özel kendimce bir inceleme yazısını final bölümünün yayınlandığı gün Dedirten Blog'da paylaşmıştım. Tabi o zamanlar forum yoktu

Sense8 Özel Final Bölümü Spoilerli İncelemesi
f.ebrar beğendi
#6
Anne with an E konusunda hala kızgın ve kırgınım. Böyle güzel bir diziyi nasıl iptal edebilirler? O kadar saçma konulu dizi yayınlanırken, bu dizi gibi kaç tanesi insanı içine çekip hep güldürüp hem ağlatıp hem de insanı dizinin içinde yaşıyormuş hissi vererek sımsıcak sarıp kalbine dokunur ki... Dizi hakkında söylenecek onlarca güzel şey varken elimizden alınması ve bunu da hikayeyi yarıda bırakarak yapmaları çok üzücü.
Cemreez ve 1 diğer kişi beğendi
#7
FOREVER! İzleyen var mı Henry Morgan diye bir adam vardı dedektif. Ölümsüzdü. Eğer basınca ölümcül birşey gelirse de nehirden ciplak bir şekilde çıkardı. Bu diziyi geri getirmek için bı kanala mesaj atmadım herhalde. Nolur sundizit geri gelsin
#8
(04.02.2020, Saat: 01:20)Melankolik Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Anne with an E konusunda hala kızgın ve kırgınım. Böyle güzel bir diziyi nasıl iptal edebilirler? O kadar saçma konulu dizi yayınlanırken, bu dizi gibi kaç tanesi insanı içine çekip hep güldürüp hem ağlatıp hem de insanı dizinin içinde yaşıyormuş hissi vererek sımsıcak sarıp kalbine dokunur ki... Dizi hakkında söylenecek onlarca güzel şey varken elimizden alınması ve bunu da hikayeyi yarıda bırakarak yapmaları çok üzücü.
ancak bu kadar güzel özetlenebilirdi hislerim bir final sezonu hak ediyordu okadar saçmasapan diziler devam ederken bu dizinin etmeyişi acayip saçma
admin beğendi

Sponsor
Bu forumda yeni yazılan yorumların görünür olması için bir yönetici tarafından onaylanması gerekiyor.
Konuya Yorum Yaz


Sponsor