Sponsor


#1
2010 yapımı Iron Man'in iki saatlik ikinci filminin IMDb puanı 7. Bu sefer kendisini ilk defa göreceğimiz Kara Dul yani Black Widow (Scarlett Johansson)'da filme katılıyor.

Birinci filmimizin sonunda Tony Stark'ın ''I am Iron Man'' demesiyle bütün kimliğini açığa çıkarması felaketleri beraberinde getirir. ''Whiplash'' karakteri ile bu filminde burun buruna gelen Tony Stark'ın yardımına ''War Machine'' de geliyor.

Bana sorarsanız ilk filmin tadı bu filmde de var. Fakat ilk filminin yeri bende ayrı. Zırh konusunu epeyca geliştirmiş olan Stark, bu özel gücün tamamen hakimi olabilmiş ve istediğini elde edebilme kabiliyetine nihayet girmiş. Artık usta bir 'Avengers' olan bu milyoner Stark'ın harika hikayesini yakından tanıyoruz.hashasin ve 1 diğer kişi beğendi
#2
Tony Stark ve Black Widow ❤
peace ve 1 diğer kişi beğendi
#3
Iron man'in ilk filmi her ne kadar daha güzel olsa da, bu filmde fena değil. Tony Stark'in zekasını bu filmde de güzel yansıtmışlar.

Sonuçta bu adamın bi özel gücü yok, tek olayı zengin olması Kahkaha
hashasin beğendi

SponsorYorum Yazmak İçin


Ücretsiz Kaydol veya Giriş Yap

Dizi ve Filmler ile ilgili konulara dahil olmak için hemen üye olabilirsiniz veya üye olduysanız giriş yapabilirsiniz.Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Görüntülenme Cevap Son Cevap
Iron Man 3 gogolunpaltosu 989 1 05.03.2020, Saat: 17:16
Son Cevap: beyzaland
Iron Man gogolunpaltosu 1270 3 03.03.2020, Saat: 20:01
Son Cevap: f.ebrar

Sponsor