Sponsor


#1
Netflix'in çerez filmlerinden. Geçen öylesine açıp yer yer bazı sahnelerde güldüğüm film. Alman filmlerini bilirsiniz genelde robot gibi oyunuyor oyuncular Kahkaha bazı sahnelerde bu olsa da kafa dağıtmak için güzeldi. 

Konusundan bahsedeyim kısaca ; Isabel adında Almanya'nın en zenginlerinden bir kızımız var. Dersleri sizlere ömür ama aşçılığa meraklı bu yüzden Newyork'da eğitim almak istiyor. Zengin ailesi de buna karşı tabii. Kızları sırf üniversite mezunu olsun diye sınava bile hile hurda sokuyorlar. (Zenginler Sırıtma

Oscar ise yani Ossi fakir mahallelerden bir boksçu. Aslında ilkokul yıllarında çok zeki bir çocuk ama eğitimin fakir ve zenginler için eşit olmaması yüzünden boksla yoluna devam ediyor.

Peki bu iki karşılaşması imkansı insan nasıl karşılaşıyor?

Ailesini bezdirip aśçılık için ikna etmeye uğraşan Issi bir hamburgercide Ossi'yi görüyor ve ondan erkek arkadaş numarası yapmasını istiyor. Kabul ederse boks turnuvasında ona sponsor olup borçlarını ödeyecek. 


Böyle işte Gülümseme


admin beğendi
#2
Ben fragmanı izlediğimde pek umutlu değildim ama sonra izledim ve iyikide izlemişim diyorum. Çok eğlenceliydi.
Nanze Wren ve 1 diğer kişi beğendi

SponsorYorum Yazmak İçin


Ücretsiz Kaydol veya Giriş Yap

Dizi ve Filmler ile ilgili konulara dahil olmak için hemen üye olabilirsiniz veya üye olduysanız giriş yapabilirsiniz.Sponsor