Sponsor


#1Bir Onur Ünlü filmi.
İyi bir oyuncu kadrosuyla karşımıza çıkan itirazım var , bir polisiye filmi.
Bir cami imamı olan Selman Bulut  namaz kıldırdığı sırada,saflardakibir adam vuruluyor. Kendisinin de tanıdığı bir adam olduğu için Selman, polise bırakmadan kendisi de bu cinayeti araştırmaya başlıyor. Karsisina çıkan insanlar, yaşadığı olaylar giderek karışıyor ve sizi sonunda bir plot twist bekliyor.

Kadrosu oldukça sağlam. Serkan Keskin,Hazal Kaya,Öner Erkan,Osman Sonant ,Büşra Pekin...

Filmi gerçekten çok beğendim. İçindeki ilginç olaylar, birbirine tuhaf bir şekilde bağlı insanlar, sizi sürekli şaşırtan noktalar...
Bir Onur Ünlü filmi olduğu çok belli. Sizi sürekli daha ilginç bir noktaya taşıyor ve izlerken gerçekten meraklaniyorsunuz.
Sadece filmi bitirdikten sonra bir süre kendime gelemedim. Yani olayları kafamda oturtmak biraz zaman aldı. Ama gerçekten keyif veren bir film
Yine Serkan Keskin'e hayran olduğum bir filmdi.

Umarım izler ve beğenirsiniz 
İyi seyirler 💜
Medet.63 ve 4 diğer kişi beğendi
#2
Film hem çok eğlenceli hem de içinde çok güzel mesajlar veriyor.
Ayrıca Onur Ünlü ' nün Görünen Adam ve Sen Aydınlatırsın Geceyi filmlerini de öneririm.
süm ve 3 diğer kişi beğendi
#3
Alışık olmadığımız yapıda bir hikaye yapısına sahip, polisiye-gerilim türünde ki filmin başrolünde Serkan Keskin var.

Bizim bildiğimiz "İsmail Abi" kimliğinden uzak gerçekçi ve doğal bir oyunculuk sergilemiş. Jest ve mimiklerin yanı sıra gözlerinin içinde görüyorsunuz karakteri.

   

Senaryodan ve hikayeden bahsetmek istiyorum biraz fikriniz olması için. Ana karakterlerden Selman eski boksör, zamanında antropolojiyle ilgilenmiş. Günümüzde de bir camii de imamlık yapıyor. Selman bir gün namaz kıldırırken bir cinayet işleniyor, sonra Selman da bunun peşine düşüyor.

   

Hikaye ilerledikçe işlenen ilişkiler ve ilerleyiş git gide tuhaf bir hal alıyor yani sonucunu tahmin edebileceğiniz bir film değil. Baştan sonunu çözüp sıklarak izlemezsiniz yani.

Çekim kalitesini çok çok beğendiğimi söyleyemeyeceğim. Çok daha keyifli bir hal alabilirdi. Çekim açıları üzerine çok farklılık düşünmeden alışılagelmiş çekim açılarıydı. Aşırı aşırı beğendiğimi söyleyemeyeceğim ama oyunculuk performansları, hikaye orjinalliği değerlendirildiğinde izlenmeye değer bir film diyebilirim.

   

Serkan Keskin’in yanı sıra Hazal Kaya ve Büşra Pekin’in de oyunculukları göz ardı edilemezdi. Sıkılmazsınız, iyi ve keyifli vakit geçirirsiniz. Yönetmenliği ve senaryosu Onur Ünlü imiş. Bildiğim kadarıyla ilk defa bu yapıda bir projeye imza atmış ve bu da göz önünde bulundurulduğunda gayet iyi bir iş çıkarmış denilebilir.

Sadece kadronun isimlerine odaklanıp aşırı aşırı bir film beklemeyin, oyunculuk performansları sağ olsun bambaşka bir yere taşımışlar, ondan dolayı bile olsa bence izlemelisiniz.
Black Eagle ve 4 diğer kişi beğendi
#4
Ben çok beğendim. Şimdiye kadar üç kere izledim . Şiddetle tavsiye ediyorum.
#5
Güzele benziyor. Yorumlardan sonra izlememek haksızlık olur.

Sponsor
Bu forumda yeni yazılan yorumların görünür olması için bir yönetici tarafından onaylanması gerekiyor.
Konuya Yorum Yaz


Sponsor