Sponsor


#1
Tam olarak  çizimleri ve kurgusuyla sizi duygudan duyguya sokacak bir animeyle geldim! İşte karşınızda iflah olmaz kumarbazlar okulu! Evet yanlış duymadınız, burası her şeyin kumarla belirlendiği bir okul! İyi bir kumarbazsanız, okulun en iyilerindensiniz demektir.

[Resim: images?q=tbn:ANd9GcSMiagHiQO0Anrh1LPS3xk...w&usqp=CAU]

Hikaye okula yeni gelen Jabami Yumeko adlı esrarengiz kızla başlar. Daha okula geldiği ilk günde en iyisi isimlerden biriyle kumar oynar Yumeko!

[Resim: images?q=tbn:ANd9GcSRLT6qLJSZLhseX4iYRgL...g&usqp=CAU]

Saotame Mary zekidir fakat Yumekoyu hafife almak gibi bir hata yapar. 
.
.
.
.
Okulun sisteminden biraz bahsetmek gerekirse; kumarda sadece para değil itibar da kaybediyorsunuz. Eğer belli bir seviyede borçlandıysanız sınıf kölesi pozisyonuna düşüyorsunuz. Erkek olan kölelere Pochi kızlara Mike diyorlar, insanlar her türlü şeyi söyleyebilir ve sizden isteyebilir. Siz de yapmak zorundasınız, istemiyorsanız borçlarınızı ödemek zorundasınız. Eğer çok büyük bir borcun altına girdiyseniz bu sefer öğrenci konseyi "hayat planı" denen bir şeyi devreye sokuyor ve gerçekten tam manasıyla hayatlarınız belirleniyor. Kimle evleneceksiniz, kaç çocuk doğuracaksınız, çocuklar hangi mesleğe sahip olacak vs. 

.
.
.
[Resim: images?q=tbn:ANd9GcQxx3qt8f2IqHkckEgwcyF...g&usqp=CAU]
.

.

.

Özellikle izlerken çizilen surat ifadelerine şaşıracaksınız. Adamlar yüzsel tepkileri o kadar güzel yansıtmış ki gerçek hayatta nasıl bu kadar donuklar anlamayabilirsiniz. 2 sezon olsa da insanlar 3. sezonu da bekliyor çünkü ucu açık bitmiş. Ben severek izledim. Kumarın hem ne kadar tehlikeli olduğunu hem de insanı nasıl bir anda dibe sürüklediğini iyi işlemiş bir anime. Farklı kumar çeşitlerini ve farklı kumarbazları görüyorsunuz, belki de neden insanların kumar oynadığını anlayabiliyorsunuz!

.

.

.

[Resim: images?q=tbn:ANd9GcSElMX7SKsF8f93dzAeYqk...w&usqp=CAU]


.
.
.

Peki siz izlediniz mi?
gogolunpaltosu ve 1 diğer kişi beğendi
#2
listemde kala kala çürüdü garibim! en kısa sürede umarım başlarım, şu sıralar animelere merak salmak istiyorum da...
Nanze Wren beğendi
#3
(26.03.2021, Saat: 14:38)gogolunpaltosu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: listemde kala kala çürüdü garibim! en kısa sürede umarım başlarım, şu sıralar animelere merak salmak istiyorum da...
Kesinlikle izlemelisin bir an önce 😀 yüz ifadeleri baya tuhaf gelebilir ama izledikçe beğenmeye bile başlıyor insan.
rabiaisteamk ve 1 diğer kişi beğendi
#4
kaliteli dizilerden biri devamını heyecanla bekliyorum

Sponsor
Bu forumda yeni yazılan yorumların görünür olması için bir yönetici tarafından onaylanması gerekiyor.
Konuya Yorum Yaz


Sponsor