#1
[Resim: images?q=tbn%3AANd9GcQ5ujS5AWS6vof2xtAMr...n&usqp=CAU]

Gary “Eggsy” Price, çok küçük yaşta babasını bir askeri görevde yitirir. Bu gizli görev neticesinde ailesine bir madalya takdim edilir ve aileye bir kereye mahsus olmak üzere yardım istemeleri için bir telefon numarası verilir. Aradan 17 yıl geçer, işsiz Eggsy annesinin evinde yaşamaktadır. Bir gün trafikte kargaşaya neden olur ve tutuklanınca karakoldan kurtulmak için madalyayı kullanır. Onu bu olaydan kurtaran ajan Harry Hart ise hayatını Eggsy’nin babasına borçludur. Şimdi Harry, bu sıradan gibi görünen gence, gizli bir bağımsız istihbarat servisi ajanı olmanın yollarını öğretecektir. Eggsy’yi bu yeni hayatında ciddi bir sınav beklemektedir… Yönetmenliğini Matthew Vaughn'un yaptığı filmin senaryosunu Jane Goldman kaleme alıyor. Mark Millar'ın çizgi romanından uyarlanan filmin başrollerini Colin Firth ve Taron Egerton paylaşırken, kadroda onlara Samuel L. Jackson, Michael Caine, Mark Strong gibi yıldız isimler eşlik ediyor.

Dizi tek kelimeyle EF-SA-NE  güzel bir aksiyonu ve eğlencesi de vardı komedi türünede girer bence kesinlikle önerdiğim bir film fragmanını izleyince bile şimdiden seveceksiniz mutlaka izleyin derim


İşte fragman👇🏻 

Nanze Wren ve 3 diğer kişi beğendi
#2
Dediğin gibi gayet güzel ve komedili bir aksiyon filmi kendisi. Çoğu zaman böyle filmler daha çok ilgimi çeker. Bu film de boş zamanlar için gayet ideal.
gamzebaytur ve 2 diğer kişi beğendi
#3
Hayatimda gordugum en iyi film
gamzebaytur ve 1 diğer kişi beğendi
#4
Müthiş keyif veren bir film .

Yorum Yazmak İçin


Ücretsiz Kaydol veya Giriş Yap

Dizi ve Filmler ile ilgili konulara dahil olmak için hemen üye olabilirsiniz veya üye olduysanız giriş yapabilirsiniz.