Sponsor


#1
[Resim: maxresdefault.jpg]


Edirne'de yaşayan Tahsin, ziraat teknikeridir. Genç adam hayatını yalanlar üzereine kurmuştur. Çevresindeki insanlar, Tahsin'in sürekli yalan söylediğini bilse de, yine de kendilerini onun yalanlarına kanmış olarak bulur. Tahsin'in çocukluk arkadaşı olan Sadık, uzatmalı aşkı Halime'nin babasını ikna edince, evlilik hazırlıklarına başlar. Düğün için Pınarhisar'a doğru yola koyulan Tahsin, berberinde bir kasa Afrika armudu marulayı da götürür. Yiyen insanları bilinç kaybına uğratan zehirli armut marula, sadece Tahsin'in hayatını etkilemekle kalmaz, düğünü, Sümsük Kamil’i, asosyal kitap kurdu Koray’ı ve belediye başkanını da içinden çıkılmaz olayların içine sürükler.

#2
İzlemenizi tavsiye ederim
unbalanced beğendi
#3
İzlemenizi tavsiye ederim
#4
Güzel bir film
#5
zamanında Testere dizisine Destere adı altında bir türk versiyon yapılmıştı eğlenmiştik gülmüştük izlerken ama bu çok yavan olmuş o kadar kaliteli adam bir aradayken daha güzel bir HANGOVER beklerdik.
#6
Trakya ağzıyla konuşulması bana eğlenceli geliyor. Genel anlamda filmi beğendim ama bu kadroya göre biraz daha iyi olabilirdi.
#7
Bu oyuncu kadrosuna göre beklenenin altında kaldı bence.

SponsorYorum Yazmak İçin


Ücretsiz Kaydol veya Giriş Yap

Dizi ve Filmler ile ilgili konulara dahil olmak için hemen üye olabilirsiniz veya üye olduysanız giriş yapabilirsiniz.Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Görüntülenme Cevap Son Cevap
Kırk Yalan rahatsiz 962 1 13.05.2020, Saat: 22:37
Son Cevap: ahsenkeles

Sponsor